Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Σαμ-Αζορ Αχαι
#1
Είμαι σίγουρη ότι ο Σαμ θα είναι Ο Αζόρ Αχαι. Κάποιος που δεν περιμένεις με τίποτα, σαν χαρακτήρας, αδύναμος, τον έστειλε ο πατέρας του στο Τείχος επειδή ήταν μια απογοήτευση, ένας αποτυχημένος στα μάτια του. Και επειδή όλοι οι άλλοι (Σνόου, Στάνις, Νταινέρυς) είναι πολύ αναμενόμενοι σαν χαρακτήρες πιστεύω ότι στο τέλος θα είναι κάποιος που δεν πάει το μυαλό σου με τίποτα. Εκτός αν μπει κάποιος άλλος στο παιχνίδι στα 2 τελευταία βιβλία και αλλάξει τα δεδομένα.
Reply
#2
Δεν νομίζεις ότι το βάρος του θα είναι ένα σημαντικό πρόβλημα στην μάχη ; :?
Owner & Administrator
Reply
#3
Εκτός από το βάρος του Sam, αυτό είναι ένα σενάριο που δεν νομίζω οτι θα αρέσει σε πολλούς...Εγώ προσωπικά θα ψιλο-ξενέρωνα αν συνέβαινε αυτό...

(Καλωσόρισες, by the way!)
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#4
Πάντως θα ήταν τρομερά αστείο αν είμαστε όλοι εμείς που είμαστε τέλος πάντων και να κάνουμε θεωρίες για τον Τζον την Νταινέρυς τον Τζέιμι και τον Θήον .. και να βγει ο Σαμ χαχαχαχαχ
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#5
welcome but :lol: :roll: :lol:
οχι εκτος και αν ο Σαμ ειναι κρυφος Ταργκ δεν ειναι ο Αζορ Αχαι γιατι οπως ειπε ο Μαρτιν ο ΑΑ ειναι ο prince who was promised (ιδιο προσωπο διαφορετικες κουλτουρες) οποτε οχι.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#6
O Sam ηγέτης δεν είναι. Στην πρώτη ανηφόρα θα τα παρατάγε όλα να κυλίσουν προς τα κάτω. Και ο PtwP/AA θα πρέπει να έχει την ηγεσία στο αίμα του αν είναι να τον ακολουθήσουν.

Αλλά ομολογουμένως θα είχε πλάκα να δούμε τον Sam με σπαθί που βγάζει φλόγες.
\"Needle was Robb and Bran and Rickon, her mother and her father, even Sansa. Needle was Winterfell\'s grey walls, and the laughter of its people. Needle was Jon Snow\'s smile.”
Reply
#7
Εγώ τώρα στο μυαλό μου τον ΑΑ τον έχω τύπου Άραγκορν από τον Lord of the Rings!! Με ένα μακρύ σπαθί (με φωτίες Tongue ) ναι τρέχει πρώτος με πίσω του ένα στρατό και μπροστά του τους Άλλους!!!

Τώρα, απλά φανταστείτε αυτή την σκηνή με τον Σαμ! Θα έπεφτε κάτω με το σπαθί και θα τον πάταγαν Tongue
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#8
Ή θα κάρφωνε το σπαθί στο πόδι του και θα καθόταν να κλαίει στην γωνίτσα του Tongue
\"Needle was Robb and Bran and Rickon, her mother and her father, even Sansa. Needle was Winterfell\'s grey walls, and the laughter of its people. Needle was Jon Snow\'s smile.”
Reply
#9
Και αν πάρουμε και σαν παράδειγμα το τελευταίο επεισόδιο.... ο Σαμ αν κατάφερνε να φτάσει στους άλλους θα σκότωνε τον πρώτο και μετά θα άφηνε το σπαθί κάτω !!!!!!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#10
Ναι, ισχύει. Εκεί είπα δυνατά: \"ΡΕ ΚΕΦΤΕΔΟΜΠΑΛΟ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΠΑΡΕ.\" :lol:
\"Needle was Robb and Bran and Rickon, her mother and her father, even Sansa. Needle was Winterfell\'s grey walls, and the laughter of its people. Needle was Jon Snow\'s smile.”
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)