Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Θεωρίες…
#1
Σε αυτό το thread θα προσπαθήσω να καταγράψω τις ποιο γνώστες θεωρίες που υπάρχουν

Σίγουρες-αντιμετωπίζονται σαν γεγονότα
1.R+L=J Αυτή η θεωρεία αντιμετωπίζεται ποια σαν γεγονός από τους φαν σε σημείο που δεν λένε if R+L=J αλλά if not R+L=J
2.Jon ή Dany = Azor Ahai reborn λογικό καθώς ο ΑΑ είναι ο ptwp και πρέπει να είναι απόγονος του Aerys και της Rhaella
3.Bloodraven=3eyedcrow
4.Η συνομωσία των Βόρειων εναντίων των Bolton
5.Frey Pies
6.FAegon Blackfyre-Mopatis
7.Ghost of High heart είναι η μάγισσα φίλη της Τζενι που προφήτεψε το ptwp
8.Γίνεται warg σε δράκο
9.Σαρελλα=Αλλερας
10.Varys Blackfyre

Πιθανές αλλά όχι 100% σίγουρες
1.Dawn or Night’s Watch = Lightbringer
2.Coldhands= Night’s King
3.Pink Letter=Mance Rayder
4.H Jeyne είναι με τον Blackfish
5.Α+J=C,J and/or T
6.Ο δράκος του Winterfell
7.Jojen Paste

Καμια περιπτωση
1.Coldhands= Benjen
2.Azor Ahai reborn= οποιοσδήποτε μη Ταργκ
3.L+R or R+E or N+A or B+A=Darkstar

Δεν αναφέρω καν τις θεωρίες περί της ταυτότητας της Septa Lemore.

Θυμάστε κάποια άλλη θεωρεία?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#2
Καμια περιπτωση
1.Coldhands= Benjen
2.Azor Ahai reborn= οποιοσδήποτε μη Ταργκ
3.L+R or R+E or N+A or B+A=Darkstar

Καμία περίπτωση για σένα :lol:
Owner & Administrator
Reply
#3
Actually no. Ο Martin ειπε ότι ο AAR είναι ο Tptwp αρα είναι Targ
Ο Bran θα ηξερε αν ο Coldhands ηταν ο Benjen
O Darkstar είναι πολύ μεγαλος για να εχει γεννηθει μετα το Harrenhall
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#4
Βρες μου την συνέντευξη που το λέει, ότι ο AAR είναι ο PTWP. Το είχα ξανά διαβάσει που το είχες πει, αλλά δεν την έβρισκα.
Θέλω να μην μελετήσω λίγο.
Owner & Administrator
Reply
#5
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Ie0Q3PgcOw o ptwp χρησιμοποιει το lb
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#6
Θα το δω με την ησυχία μου αργότερα και θα δω που λέει ο Μάρτιν, ότι ο PTWP είναι το ίδιο πρόσωπο με τον ΑΑ.
Owner & Administrator
Reply
#7
Δυστηχως δεν εχω ωρα ουτε εγω για να δω το βιντεο ισως το δω στο κοντινο μελλον ομως οπως και να εχει ας μην ξεχναμε πως μας εδωσες λινκ της σειρας η οποια σειρα ισως ολοκληρωθει πριν τελειωσει ο ιδιος ο Μαρτιν τα βιβλια του οπωτε μπορει να αλλαξουν μερικα πραγματα ωστε οταν βγουν τα βιβλια να μην ξερουμε ακριβως τι θα γινει γιατι ετσι θα ηταν σαν να καταστρεφουν τα ιδια τους τα εσοδα οπωτε στην σειρα ο ΑΑ και ο PTWP ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.
A boy knelt; a knight rose. The Young Lion, not the Kingslayer. But that was long ago, and the boy was dead.
Reply
#8
Quote:http://www.youtube.com/watch?feature=pla...Ie0Q3PgcOw o ptwp χρησιμοποιει το lb
Είδα το βίντεο. Αλλά δεν άκουσα κάτι για τον PwwP
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#9
Quote:
\"Jon\'s spearwife\":3er2vo9v Wrote:http://www.youtube.com/watch?feature=pla...Ie0Q3PgcOw o ptwp χρησιμοποιει το lb
Είδα το βίντεο. Αλλά δεν άκουσα κάτι για τον PwwP
λέει ο PwwP χρησιμοποιεί το lightbringer. Πόσο ποιο ξεκάθαρα πρέπει να το πει ο άνθρωπος? Και για να το έχει και στο citadel σημαινει ότι έχει να κάνει με τα βιβλία και δεν είναι λάθος.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#10
Quote:Σίγουρες-αντιμετωπίζονται σαν γεγονότα

H σωστή περιγραφή είναι, κατά την άποψη μου, \'\'αντιμετωπίζονται από την πλειοψηφία των αναγνωστών ως θεωρίες που ΘΑ επιβεβαιωθούν 100% , παραμένουν, όμως μέχρι στιγμής, θεωρίες και οχι γεγονότα.
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)