Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varys VS Baelish
#1
Ενω στην ουσια κανουν την ιδια δουλεια για μενα,καποιος απο τους δυο ειναι καλυτερος.Και για μενα ειναι ο Varys!Πιστευω εχει παιξει πολυ ρολο στα παρασκηνια και στο τελος θα ειναι ηγετικο πιονι στο παιχνιδι![i]
Reply
#2
Εγώ πιστεύω ότι είναι \"ίσοι\" κατά κάποιον τρόπο... Άλλωστε ο LF είναι μικρός ακόμα... θα μάθει [Image: icon_cool.gif]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#3
Για μένα (είμαι στο 4ο βιβλίο) έχω μάθει μερικά πράγματα και για το πέμπτο πρέπει να πω πως ψηφίζω τον baelish ο άνθρωπος απλά δεν υπάρχει, τον θαυμάζω για το μυαλό που έχει και βγάζω το καπέλο στον Martin που δημιουργήσε ένα τόσο έξυπνο και πανούργο χαρακτήρα
A boy knelt; a knight rose. The Young Lion, not the Kingslayer. But that was long ago, and the boy was dead.
Reply
#4
Ο Petyr ειναι απλα τελειος! Ο τροπος που χειριχεται τα ατομα και τις καταστασεις δεν υπαρχουν! Ο Varys ειναι απλα η κουτσομπολα του παλατιου
Reply
#5
Quote:Ο Petyr ειναι απλα τελειος! Ο τροπος που χειριχεται τα ατομα και τις καταστασεις δεν υπαρχουν! Ο Varys ειναι απλα η κουτσομπολα του παλατιου
πιστευω ακριβως το ιδιο απλα ο βαρυς δεν ειναι μονο κουτσομπολα...αλλα εγω θα ελεγα LF
Reply
#6
Κουτσομπόλα όλου του Westeros ΚΑΙ Essos [Image: icon_twisted.gif]
Reply
#7
χαχαχχα! και το αγγιμα του μαγουλου ΟΛΑ τα λεφτα!
Reply
#8
Αν αυτοί οι δύο συνεργάζονταν θα μπορούσαν να γίνουν βασιλιάδες του Westeros και Essos μαζί!
Reply
#9
οντως αν και δεν ξερουμε αν γνωριζουν και το πολεμικο κομματι εξισου καλα
Reply
#10
Σιγουρα κανενας δεν ειναι πολεμιστης, αλλα γνωριζουν ποιον να πεισουν ή να αναγκασουν ή ακομα και να εξαπατησουν,να ταχθει με το μερος τους ωστε τα σχεδια τους να πραγματοποιηθούν!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)