Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Season 3 Grand finale
#1
Μαγκες και μαγκισες.. μολις ειδα το Mhysa! χαμος εγινε.. τα σχολια μου για το επεισοδιο (spoiler αν δεν το εχετε δει μην διαβασεται παρακατω) ειναι τα εξης 1) γιατι η Υγκριντ εριξε 3α τοξα στον τζον? τον αγαπαει και την αγαπαει.. επρεπε να παει στο τοιχος μαζι του με καποιο τροπο
2) σκοτωστε την μαγισα μελισσαντρα και τον τζοφρυ χαχα !! παλι καλα που εσωσε τον φιλο της Αρυα ο ιπποτης των κρεμυδιων
3) Αρυα Θ-Ε-Α!
4) Η ντανυ θα το παρει το ματσακι οπως το βλεπω.. εχει κατι που δεν εχουν οι αλλοι.. αισθηματα και αποδοχη απο τον απλο λαο!! και ο στρατος της ειναι αρκετα καλος.. ισως της λυπει η εμπερια λιγο..
5) δεν ξερω.. αλλα το επεισοδιο μου αφησε την εντυπωσει οτι ολοι οι βασιλειαδες ( τζοφρυ-σταννις-νταενυρης) θα συμαχησουν.. εκτος ισως του τζοφρυ.. ποιος ξερει.. αναμενουμε την 4η σεζον.. ενας θεος ξερει ποτε θα βγει... αυτα απο εμενα!! γεια σας! :twisted:
turn US away and we will burn YOU first
Reply
#2
θα συμφωνησω και γω με το 1. γιατι δεν την πηρε μαζι του εξαρχης?? γιατι τοση εμμονη να παει στο κασλ μπλακ? θα μου πειτε δε ξερει οτι πεθανε ο μορμοντ αλλα και παλι, την αγαπαει και τον αγαπαει. κριμα τζον, πιστευα πολυ σε σενα και ειναι οτι καλυτερο αυτοι οι 2...
Reply
#3
Τα χάρηκα και με το παραπάνω τα 3 βέλη της Ύγκριτ.

Το επεισόδιο με ενθουσίασε, οφείλω να ομολογήσω. Βάλανε και τη σκηνή της Άρυα! Την αγαπημένη μου σκηνή της Άρυα!

8-) 8-) 8-)
"Who are you, child?"
"No one."
Reply
#4
αγαπαω την σειρα οσο τιποτε αλλο.αλλα μεγαλυτερο ξενερωμα με το σημερινο φιναλε δεν εχω φαει!!αντι να κλεισει με την Σκληροκαρδη κλεινει με την ντανυ??????ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???με τον πιο βαρετο και σπαστικο χαρακτηρα ΦΙΝΑΛΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ..παλι καλα που ειχαμε και το γραμμα του Stannis και αποκαλυψη Ramsay
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply
#5
ποια ειναι η σκληροκαρδη? ειναι απο το βιβλιο το ονομα? παντως η ντανυ δεν ειναι τοσο βαρετη γιατι απλα αρεσει στον κοσμο και την ακολουθει ειτε λογω ομορφιας ειτε ελευθερωσης
Reply
#6
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Petyr!! Το επεισόδιο ξεκίνησε οπως φανταζόμουν, με το κεφάλι τον King in the North και ήλπιζα οτι θα τελειώσει με τη τρομερή σκηνή απο τα βιβλία με την πρώτη εμφάνιση της Lady Stoneheart.[spoiler=Spoiler:3dsfu4ey]Mhysa το ελεγαν το επεισόδιο που σημαίνει Μητέρα οποτε θα ταίριαζε αψογα.[/spoiler:3dsfu4ey]
Αντι γι αυτό έβαλαν μια εντελώς soft σκηνή.
Τι κόλλημα και αυτό να τελειώνει κάθε σεζόν με τη Daenerys? :evil: :evil: :evil:
When their masters come, when the white mists rise up how do you fight a mist crow?
Shadows with teeth, air so cold it hurts to breath, like a knife inside your chest! You don't know, you cannot know, can your sword cut cold?
Reply
#7
στα βιβλία ο Ραμσει ευνουχίζει τον Θηον ??? γιατί δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο ...
Reply
#8
Quote:4) αποδοχη απο τον απλο λαο!!
ποιο λαο?
Quote:Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Petyr!! Το επεισόδιο ξεκίνησε οπως φανταζόμουν, με το κεφάλι τον King in the North και ήλπιζα οτι θα τελειώσει με τη τρομερή σκηνή απο τα βιβλία με την πρώτη εμφάνιση της Lady Stoneheart.
αυτο ειναι στο τελος του βιβλιου.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#9
Βασικά η επόμενη σεζόν δεν θα ναι η σεζόν της Ντάνυ; είναι απόλυτα λογικό η 3η σεζόν να κλείνει μαζί της...

Έπειτα, οι Ρουζ Μπόλτον και Ράμσεϊ Σνόου, πόσο γαμάτοι ηθοποιοί παίζει να ναι; Νομίζω πως μαζί με Τύριον και Τζόφρυ, μακράν οι κορυφαίοι της σειράς, δε νομίζω να μου ξεφεύγει κάποιος που μου αρέσει πάρα πάρα πάρα πολύ
Reply
#10
1)Του είχε πει ότι αν την προδώσει θα τον σκοτώσει (ή κάτι παρόμοιο) .
4)Δεν νομίζω χωρίς να έχω διαβάσει τα βιβλία πιστεύω ότι θα την σκοτώσει πριν φτάσει.
5)Ο Στάνις έδωσε σημασία σε αυτο που διάβασε οι άλλοι θα κάνουν και αυτοί το ίδιο;
The Lannisters send their regards.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)