Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joffrey Baratheon [Lannister]
#1
Ένα θέμα για τον άνθρωπο που λατρεύουμε να μισούμε...

[Image: anigif_enhanced-buzz-3959-1338313489-4.gif]

Ο Martin έκανε τρομερή δουλειά για εμένα.... Δημιούργησε πολύ προσεχτικά τον χαρακτήρα, και με κάποιον τρόπο, σε κάθε επεισόδιο σε κάνει να τον μισήσεις όλο και περισσότερο....

Τέλος, για αυτούς που νομίζουν ότι δεν μπορεί να γίνει χειρότερο....

[Image: 394941_547842038561321_51307152_n.jpg]

μπρρρρ
Reply
#2
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ναι
Reply
#3
απαπαπα θα βλεπω εφιαλτες το βραδυ,τι εκανες!?χαχαχαχαχ

οντως θελει μαεστρια να δημιουργησεις εναν χαρακτηρα που δεν μπορεις να του βρεις ΤΙΠΟΤΑ καλο,παρα μονο οταν διαβαζεις το ονομα του που εχεις την ικανοποιηση να σκεφτεσαι εσυ τροπους που θα ηθελες να τον σκοτωσεις [Image: icon_razz.gif]

Βεβαια να δωσουμε και τα ευσημα στον Jack Gleeson!
Reply
#4
αχχααχαχααχαχ χαααααααααααααααααααααααααααααα χααχαχαχαχαχ

τώρα ειδα αυτό το θέμα, δεν το είχα προσέξει ! γέλαγα 5 λεπτά Big Grin Big Grin Big Grin
απίστευτο, τι πηγες και έκανες εκεί [Image: lol.gif] [Image: icon_queen.png]
Reply
#5
ρε φιλε με εστειλες πνιγηκα οταν το ειδα...................? [Image: icon_twisted.gif]
Reply
#6
Good God! τελικά υπάρχουν και χειρότερα από τον Joff... [Image: icon_eek.gif]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#7
Νομίζω στην κατηγορία HBO δεν πρέπει να spoilaρουμε για την περίπτωση που υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που δεν έχει διαβάσει τα βιβλία και κατάφερε να περάσει τον εφιάλτη στο δρόμο με τα spoiler στο youtube.
Reply
#8
Ξέρετε ότι αυτος ο ηθοποιός που παίζει τον ρόλο του Τζόφρυ, είχε παίξει και στο Batman Begins ? [Image: icon_silent.png] που να πέθαινε τότε :|
Reply
#9
δεν βλέπω σχολιασμό... μάλλον το ξέρατε όλοι [Image: lol.gif]
Reply
#10
Βασικά είδα και τα 3 batman αφού είχα δει game of thrones οπότε Αλεξάνδρα το ήξερα, επίσης με βοήθησε ότι δεν έχει αλλάξει καθόλου ο Jofrey ίδιος τότε ίδιος και τώρα το μόνο που έχει αλλάξει είναι ότι τώρα θέλω να του σκάσω ΓΡΟΘΙΕΣ στη μάπα. [Image: icon_razz.gif] [Image: icon_razz.gif]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)