Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Βιβλία GoT
#1
Παιδιά θα ήθελα να μου πείτε ποιο βιβλίο συνεχίζει τον 3ο κύκλο,γιατί έχω δει την σειρά αλλά δεν μπορώ να περιμένω μέχρι του χρόνου για να δω τον 4ο!!(αν βέβαια τα βιβλία ακολουθούν την ίδια σειρά με την τηλεοπτική σειρά)
Reply
#2
Ο τρίτος κύκλος είναι περίπου το μισό του τρίτου βιβλίου.
Λογικά ο τέταρτος κύκλος θα καλύψει τα γεγονότα που περιγράφονται στο δεύτερο μισό του τρίτου βιβλίου.
Δεν τηρούν αυστηρή σειρά και μερικές φορές τρέχουν πολύ τα γεγονότα.
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#3
Quote:Ο τρίτος κύκλος είναι περίπου το μισό του τρίτου βιβλίου.
Λογικά ο τέταρτος κύκλος θα καλύψει τα γεγονότα που περιγράφονται στο δεύτερο μισό του τρίτου βιβλίου.
Δεν τηρούν αυστηρή σειρά και μερικές φορές τρέχουν πολύ τα γεγονότα.
Χίλια ευχαριστώ!
Reply
#4
Quote:
\"Σιέρα\":euuge7to Wrote:Ο τρίτος κύκλος είναι περίπου το μισό του τρίτου βιβλίου.
Λογικά ο τέταρτος κύκλος θα καλύψει τα γεγονότα που περιγράφονται στο δεύτερο μισό του τρίτου βιβλίου.
Δεν τηρούν αυστηρή σειρά και μερικές φορές τρέχουν πολύ τα γεγονότα.
Χίλια ευχαριστώ!

Δεν κάνει τίποτα! Και καλώςήρθες στο φορουμ!
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#5
παιδια εχει ανακοινωθει αν θα βγει και σε βιβλιο το prequel ? γιατι λεγανε οτι μπορει να βγει στην τηλεοραση
Reply
#6
Quote:παιδια εχει ανακοινωθει αν θα βγει και σε βιβλιο το prequel ? γιατι λεγανε οτι μπορει να βγει στην τηλεοραση
Νομίζω ότι ο Μαρτιν έχει υπογράψει συμβόλαιο και για άλλη σειρά με το HBO.
Ως prequel τί εννοείς?
Υπάρχουν κάποια βιβλία που αφορούν τα παιδικά χρόνια του προπάππου της Dany αλλά εκτυλλίσονται περίπου 80 χρόνια πριν από τα γεγονότα της σειράς. Εαν εννοείς την επανάσταση του Robert, δεν έχω ιδέα.
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#7
Quote:
\"NeraG\":1ouduxgz Wrote:παιδια εχει ανακοινωθει αν θα βγει και σε βιβλιο το prequel ? γιατι λεγανε οτι μπορει να βγει στην τηλεοραση
Εαν εννοείς την επανάσταση του Robert, δεν έχω ιδέα.
ναι, αυτο εννουσα. ευχαριστω για την απαντηση Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)