Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stannis Baratheon
#1
εχουμε μιλησει για ολους(για τους περισσοτερους)ηρωες αλλα οχι γι αυτον.Εγω πιστευω πως δικαιωματικα του ανοικει ο θρονος δεν χωραει συζητηση αυτο επισης βοηθαει τον Jon οταν χρειαζετε πραγματικα βοηθεια(που κανενας αλλος δεν το κανει αυτο ενω εχει στειλει σε ολους γραμμα για βοηθεια).Νομιζω πως το μονο μελανο σημειο του ειναι η μελισαντρε που αυτη φτεει 100% για τον θανατο του ρενλυ και οχι ο stannis και προσωπικη μου γνωμη αν δεν ειχαν το υργο πυρ οι λαννιστερ θα επερνε την πολη,το μονο που θελω και περιμενω απο αυτον να προσπαθισει να προσεγγισει την ντανυ με καλο σκοπο φυσικα
Reply
#2
O Stannis είναι ένας από τους αγαπημένους μου ήρωες.. μαζί με τον Jon και τον Mance. Και κατά την γνώμη μου είναι ένας καταπληκτικότατος ήρωας.

Quote:να προσπαθισει να προσεγγισει την ντανυ με καλο σκοπο φυσικα
Εδώ θα τα χαλάσουμε... Γιατί ο Stannis να προσεγγίσει την Dany?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#3
γιατι χρειαζετε εναν καλο συμμαχο
Reply
#4
αν και μια τετοια συμαχια ειναι πολυ δυσκολη
Reply
#5
Quote:γιατι χρειαζετε εναν καλο συμμαχο
Ο Stannis? O Stannis έχει τον Βορά και τον Azor Ahai R..
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#6
τον Azor Ahai R ποιο ή τι ειναι αυτο?
Reply
#7
Quote:τον Azor Ahai R ποιο ή τι ειναι αυτο?

Azor Ahai Reborn / The Prince That Was Promised πιστεύω ότι είναι ο Jon(σύμφωνα με κάποια στοιχεία)
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#8
αν μπορεις να μας πεις τα στοιχεια για να καταλαβω λιγο καλυτερα
Reply
#9
Quote:αν μπορεις να μας πεις τα στοιχεια για να καταλαβω λιγο καλυτερα
Έφτιαξα ένα καινούριο thread για το ποιος είναι ο Azor Ahai... για να μην βγούμε τελείως από το θέμα του post.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#10
Μου αρεσει, αλλα ο τυπος ειναι εντελως ακαμπτος. να προσεγγισει την Ντανυ για ποιο λογο; Θεωρητικά η Ντανυ ειναι αυτη που εχει πιο μεγαλο ερισμα στον θρονο, για να μην πω για τον Αιγκον γιο του Ραιγκαρ που εχει ροβολησει ηδη στο Γουεστερος
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)