Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απεικονίσεις από μέλη του φόρουμ
#1
Μιας και στο thread "Απεικονίσεις" ανεβαίνουν διάφορες εικόνες που βρίσκονται διάσπαρτες στο ίντερνετ αποφάσισα να ανοίξω και αυτό το thread για να μπαίνουν αποκλειστικά οι δημιουργίες των μελών του φόρουμ μας ώστε να μη χάνονται ανάμεσα στις πολλές εικόνες που ανεβαίνουν στο προηγούμενο thread.
Άλλωστε ο κόσμος του game of thrones είμαι σίγουρος ότι θα έχει εμπνεύσει και άλλους εκτός από εμένα  Wink Smile


Θα ξεκινήσω αυτό το thread με κάποιες εικόνες που έχω φτιάξει διάσπαρτα τα τελευταία 1-2 χρόνια καθώς και ένα βιντεάκι που είναι work in progress. Ελπίζω να ποστάρουν κι άλλα μέλη τις δημιουργίες τους παρακάτω, και να μη μείνω ο μόνος που θα ανεβάζει κάτι κάθε μήνα, χεχε!

[Image: North_Remembers_by_moure.jpg]

[Image: Stark_Banner_by_moure.jpg]

[Image: Skirling_Pass_by_moure.jpg]

[Image: Winter_Is_Coming_Banners_by_moure.jpg]

[Image: House_Banners_by_moure.jpg]

Και το 10 δευτερολέπτων βιντεάκι :

[Image: Rayfire_Sword0237.jpg]

Το concept για το βιντεάκι είναι το σπαθί του John να παγώνει ενώ πεφτει και μόλις χτυπήσει το έδαφος να θρυματιστεί, σαν όνειρο-εφιάλτης. Θέλει πολύ δουλίτσα γενικά, οπότε ελπίζω να το τελειώσω κάποια στιγμή  Smile


Reply
#2
Ουάου! Πολύ καλή και εντυπωσιακή δουλειά! Συνέχισε έτσι, ανυπομονούμε να δούμε κι άλλα από σένα!  Big Grin
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#3
wow! τελεια!
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#4
Να βάλω και εδώ το wallpaper που έκανα αν είναι:

[Image: dannywallpaper.jpg]
Omnes te moriturum, amant.
Reply
#5
Σκέφτηκα να ξεκινήσω να κάνω τα εμβλήματα των (γνωστότερων) οίκων σε στύλ 3Δ ασπίδας...

Έκανα ένα πρόχειρο των Στάρκ:

[Image: starkshield.jpg]

Πως σας φένετε; Να κάνω κιάλλα;

ΥΓ: Έτοιμοι κ οι Λάννιστερ

[Image: lannieshield.jpg]
Omnes te moriturum, amant.
Reply
#6
Όταν με το καλό περάσει το καλοκαιράκι και γυρίσει ο κόσμος από τα μπάνια του και τις διακοπές του, θα κάνουμε και ένα διαγωνισμό πάνω σε αυτό το θέμα, με τον νικητή να πάρει διάφορα δώρα όπως αυτά που έχουμε μοιράσει σε προηγούμενους διαγωνισμούς μας...

Πολύ καλή δουλειά τα από πάνω !
Owner & Administrator
Reply
#7
(19-08-2013, 04:12 PM)Tywin Lannister link Wrote: Όταν με το καλό περάσει το καλοκαιράκι και γυρίσει ο κόσμος από τα μπάνια του και τις διακοπές του, θα κάνουμε και ένα διαγωνισμό πάνω σε αυτό το θέμα, με τον νικητή να πάρει διάφορα δώρα όπως αυτά που έχουμε μοιράσει σε προηγούμενους διαγωνισμούς μας...

Superb idea my lord hand! Smile
Reply
#8
Να ανεβάσω και εγώ  με τη σειρά μου το δικό μουSmile...
(δεν είναι από υπολογιστή, είναι σχέδιο σε χαρτί!)
Ακούω γνώμες!!! SmileSmileSmile

[Image: P4230661-2-3-2-3_zps76674c59.jpg]
Reply
#9
Άπλα εκπληκτικό μπραβο.........οπως και οι δουλειά όλων των παιδιών.......Συγχαρητήρια......!!!!!!!!!!!
There's More Than One Of Everything
Reply
#10
Φανταστικό, Rhaenys! Είσαι καταπληκτική ζωγράφος!  Smile Smile Smile
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)