Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red wedding
#1
Το πιο σημαντικό γεγονός που διαδραματίζετε στο Θύελλα από ατσάλι. Πιστεύετε ότι ήταν δίκαιο αυτό που έκαναν οι Frey ?
Ήταν μεγάλη βλακεία από μεριά του νεαρού λύκου, ενώ έχει δώσει τον λόγο του, να παντρευτεί κάποια άλλη... Μην ξεχνάμε ότι είναι Βασιλιάς, και ο Βασιλιάς πρέπει να κρατάει τον λόγο του... Θεωρείτε την κίνηση των Frey σωστή ?
#2
οχι φυσικα γιατι υπαρχουν καποιοι ορκοι φιλοξενιας.....ουτε αυτο που εκανε ο ρομπ ηταν σωστο
#3
Η αλήθεια είναι ότι με χάλασε πολύ και εμένα αυτή η τροπή των πραγμάτων...
Αλλά, για κάποιον λόγο, με εξίταρε αφάνταστα η κίνηση που έκαναν, ράβοντας το κεφάλι του ανταρόλυκου στο σώμα του Rob. Δεν ξέρω γιατί αλλά μου φάνηκε τρομερό
Owner & Administrator
#4
οντως ηταν ολα τα λεφτα να δουμε αν μπορουν να το περασουν και στην σειρα αυτο... [Image: icon_lol.gif]
#5
Λογικά εδώ θα είναι στην TV μια από τις πιο απίστευτες ανατροπές και καλύτερες σκηνές Ever...

Το πόσο ανυπομονώ να το δω δε λέγεται!
Και για το ΣΟΚ διαβάζοντας το βιβλίο τι να πρωτοσχολιάσω... ακόμα το θυμάμαι και ανατριχιάζω, το διάβαζα το ξαναδιάβαζα και δε το πίστευα πόσο γρήγορα άγιναν όλα...

3ο Βιβλίο... ΑΠΑΙΧΤΟ
#6
Εγω δεν θα πω ψεματα οταν διαβασα αυτο το κεφαλαιο,παρατησα το βιβλιο για 3 μερες.
#7
Περιμένω πως και πως να δω τη σκηνή στην τηλεόραση, όχι για την σκηνή, αλλά για την αντίδραση του συζύγου, που δεν έχει διαβάσει. Αν και θεωρώ ότι ή θα χρειαστεί να περιμένουμε για το τελευταίο επεισόδιο της σαιζόν, ή για την επόμενη σαιζόν, και όχι αυτή που έρχεται τώρα.
#8
και εγω πιστευω πως καπως ετσι θα γινει δεν θα πεθανει απο τωρα ο ρομπ.....και εγω οταν το διαβασα ενιωσα καπως ασχημα
#9
εγω παντως το καταφχαριστηθηκα θανατος στους σταρκ γιατι και αυτο που εκανε ο ρομπ δεν ηταν οτι καλυτερο για εναν βΑσιλια να μην κραταει τον λογο του...
#10
Πολυ πετυχημενα το ειχε πει ο Τζειμι Λαννιστερ,Κερδισε ολες τις μαχες και εχασε τον πολεμο για ενα κρεββατι!!!!!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)