Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[8ος] Μεγάλος Διαγωνισμός αξίας 230€ !!!! [06.04 - 16.04]
#1
Αγαπητοί Γουεστεριανοί !!!!!!
Λιγότερες από 24 ώρες έμειναν για την πρεμίερα του 4ου (και συναρπαστικότερου) κύκλου, και για να το γιορτάσουμε κάνουμε έναν μεγάλο διαγωνισμό (σε συνεργασία με το AnimeHouse), με δώρα αξίας πάνω από 200 ευρώ !!!

[Image: untitl10.png]

Τα δώρα που μοιράζουμε στην κλήρωση είναι τα εξής :
1) Μια ολοκληρωμένη συλλογή των 7 ελληνικών βιβλίων από "Το Τραγούδι της Φωτιάς και του Πάγου" αξίας 152 €.
2) Μια φιγούρα της Daenerys Targaryan αξίας 25 €
3) Ένα mousepad με το sigil των Targaryen, αξίας 7.5 €
4) 3 Αφίσες (Όλων των Οίκων, των Σταρκ, και των Ταργκάρυεν) συνολικής αξίας 22.5 €
5) 3 Μπρελόκ με τα σύμβολα των Stark, Lannister και Targaryen, συνολικής αξίας 24 €

Συνολική αξία διαγωνισμού : 231 €
Τα δώρα μπορείτε να τα δείτε εδώ :Δώρα Διαγωνισμού

Ο κάθε ένας από εσάς μπορεί να πάρει έως και 2 συμμετοχές στην κλήρωση.
Ο 1ος τρόπος για να πάρετε μέρος, είναι να κάνετε ένα post από κάτω, λέγοντας αν και γιατί σας αρέσει η κοινότητα μας, ή ποιό δώρο από όλα θα θέλατε να κερδίσετε !!
Τώρα, στην περίπτωση που θέλετε μια έξτρα συμμετοχή, πρέπει να ακολουθήσετε τα εξής 2 βήματα:

α) Like στην σελίδα του AnimeHouse στο facebook
β) Share (δημόσια, για να μπορούμε να το δούμε) στην ανακοίνωση του Διαγωνισμού μας στο facebook

Ο Διαγωνισμός θα μείνει ανοιχτός για 10 ημέρες, μέχρι τις 16/04 όπου και θα γίνει η κλήρωση και θα ανακοινωθούν οι νικητές.
Να επισημάνουμε πως όλα τα δώρα μπορείτε να τα βρείτε στο E-SHOP μας, με έκπτωση 10% για όλα τα μέλη μας !!
. Οι αφίσες & τα μπρελόκ αναφέρονται όλα μαζί για λόγους συντομίας. Θα υπάρξουν διαφορετικοί νικητές για το καθένα.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το AnimeHouse για την ευγενική χορηγία του, και την στήριξη που μας προσφέρει.
Καλή τύχη σε όλους, και είθε οι πιθανότητες να είναι με το μέρος σας !!


[Image: logo.png]

ΥΓ Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα (π.χ. με μια εγγραφή) ή κάποια απορία, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο [email protected]

Χορηγοί Επικοινωνίας:
Save and Win  -  ediagonismoi
Owner & Administrator
#2
Γουσταρω την κοινοτητα ΤΡΕΛΑ, ολα τα πραγματα που προσφερετε ειναι απιστευτα. Φορουμ για συζητηση, blog για ειδησεις, e-shop, ακομα και wiki !!!! ανετα το καλυτερο site για οποιαδηποτε "fandom" στην Ελλαδα !!!

Ελπιζω να ειμαι τυχερος και να κερδισω τα βιβλια, γιατι τα ειχα δανειστει για να τα διαβασω, και τα θελω σαν συλλογη ! Καλη τυχη σε ολους 111
#3
Θέλω την φιγούρα της Ντανυυυυυυυ σας παρακαλώ πολύ ! Είναι υπέροχηηηηηη
#4
1) Μια ολοκληρωμένη συλλογή των 7 ελληνικών βιβλίων από "Το Τραγούδι της Φωτιάς και του Πάγου" αξίας 152 €.
Μπράβο παιδιά πάντα τέτοια
#5
Να δωσω κι εγω συγχαρητηρια για το διαγωνισμο! Θα'θελα τα μπρελοκ, μιας και τα βιβλια τα εχω ολα, αφου ειμαι GoT junkie! Καλη επιτυχια σε ολους!
Winter is coming!
#6
Συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη της κοινότητας για την καταπληκτική δουλειά που κάνουν. Θα ήθελα να κερδίσω την φιγούρα της Daenerys!
#7
ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SITE ΚΑ ΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΑΣ!ΧΘΕΣ ΠΑΡΕΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΟ MALL 
ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ! ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ολοκληρωμένη συλλογή των 7 ελληνικών βιβλίων από "Το Τραγούδι της Φωτιάς και του Πάγου" αξίας 152 € Η Ένα mousepad με το sigil των Targaryen, αξίας 7.5 € ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....
#8
Ευχαριστουμε για τον διαγωνισμο !!!

Ελπιζω να κερδισω η την φιγουρα η καποιο απο τα μπρελοκ ! Καλη μου τυχη ! χαρ χαρ χαρ
#9
Το πληρεστερο site στο ελληνικο internet για το GoT! Πολυ θα ηθελα να κερδισω τα βιβλια... Κανω ηδη χωρο στη βιβλιοθηκη μου! Smile
#10
Πάντα τέτοια να έχετε...
Καμία αφίσα...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)