Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Νέοι Ηθοποιοί
#1
Και τώρα που προβλήθηκε το πρώτο επεισόδιο, ήρθε η ώρα να μιλήσουμε για τους νέους ηθοποιούς. Σε αυτόν τον κύκλο εμφανίζονται νέοι χαρακτήρες καθώς και άλλοι ηθοποιοί έχουν αντικαταστήσει  παλιούς χαρακτήρες.

Πιο συγκεκριμένα, ο Ed Skrein, που ερμήνευε τον Ντάαριο έφυγε από την σειρά και τον αντικατέστησε ο Michiel Huisman.

Επίσης είδαμε τον Pedro Pascal να υποδύεται τον διαβόητο Όμπερυν.

Εσάς πώς σας φάνηκαν οι νέοι ηθοποιοί?
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#2
Ο Pedro Pascal μου άρεσε περισσότερο από την αλλαγή του Ντααριο, ίσως γιατί δεν μου αρέσουν οι αλλαγές ηθοποιών σε μια σειρά...
Nothing is as bad as it seems...
Reply
#3
Πολύ καλοί και οι 2, αν και ο νέος Daario θα έπρεπε να είχε μια πιο "εκκεντρική" εμφάνιση, όπως ο προηγούμενος.
Reply
#4
Εγώ ένα έχω να πω: ο Νταάριο Ναχάρις δεν είναι πια... υπέροχος!!!  Tongue
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#5
Εμένα μου άρεσε και ο Όμπερυν και η Ελλάρια Σαντ...
Ο Νταάριο... Μεεεχ...
"Who are you, child?"
"No one."
Reply
#6
(08-04-2014, 06:25 PM)no one link Wrote:Εμένα μου άρεσε και ο Όμπερυν και η Ελλάρια Σαντ...
Ο Νταάριο... Μεεεχ...

Kι εμένα μου άρεσε πολύ ο Όμπερυν. Για την Ελλάρια θα μιλήσω αφού δω άλλη μια φορά το επεισόδιο. Την πρώτη φορά δεν έχανα από τα μάτια μου την Κόκκινη Έχιδνα για να δω αν ο Πασκάλ θα σταθεί στο... ύψος των περιστάσεων κι έτσι δεν έδωσα την πρέπουσα προσοχή στην Ίντιρα Βάρμα!
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#7
(08-04-2014, 07:04 PM)nirne link Wrote:Kι εμένα μου άρεσε πολύ ο Όμπερυν. Για την Ελλάρια θα μιλήσω αφού δω άλλη μια φορά το επεισόδιο. Την πρώτη φορά δεν έχανα από τα μάτια μου την Κόκκινη Έχιδνα για να δω αν ο Πασκάλ θα σταθεί στο... ύψος των περιστάσεων κι έτσι δεν έδωσα την πρέπουσα προσοχή στην Ίντιρα Βάρμα!

Ε ναι λογικό Big Grin
"Who are you, child?"
"No one."
Reply
#8
Σχετικά με τον Νταάριο, στα βιβλία κατάγεται από το Τάιρος, όπου οι κάτοικοι βάφουν τα μαλλιά μπλε  Tongue.

Σε σχέση με τον Τζόρα είναι πολύ πιο ωραίος. Βέβαια ο Τζόρα στην σειρά κανονικά θα έπρεπε να είναι χάλια, αλλά για κάποιο λόγο επέλεξαν τον Ιαν Γκλεν.

Ο Νταάριο πέρα από τα μπλέ μαλλιά, έχει μπλε μούσι σε σχήμα τρίαινας και χρυσό δόντι.

Γνώμη μου είναι ότι ο Skrein ήταν καλύτερος, γιατί έμοιαζε πιο εξωτικός, χωρίς όμως να είναι υπερβολικός. Ο Huisman είναι πολύ συνιθισμένος, θα μπορούσε άνετα να κάνει ένα απλό στρατιώτη από το Westeros, και όχι ένα τυχοδιώκτη μισθοφόρο που ερωτεύεται η Ντάνυ.

Για μια καλή σύγκριση, δείτε εδώ http://d1mxyp5ceukbya.cloudfront.net/ima...uisman.jpg

Σχετικά με την Ελλάρια, δεν ξέρω πόσοι από εσάς έβλεπαν Ρώμη, αλλά η Varma είναι η τρίτη ηθοποιός από την σειρά που παίζει στο GOT. Ο Tobias Menzies ήταν ο Βρούτος και ο Ciarán Hinds ήταν ο Καίσαρας.

Προσωπικά η Varma  μου την δίνει στα νεύρα.

Επίσης ήταν η πρώτη φορά που είδαμε τον Yuri Kolokolnikov στον ρόλο του Στυρ.

Εντυπώσεις?
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#9
O Μαρτέλ είναι ωραίος μιας και βγάζει ένστικτα κίλερ η φάτσα του και ταυτόχρονα είναι και πόρνος

Ο Νταάριο ο παλίο πιστεύω ταίριαζε πιο πολύ στο στυλ του χαρακτήρα.ο νέος είναι πολύ usual char
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#10
(09-04-2014, 08:36 AM)Σιέρα link Wrote:Προσωπικά η Varma  μου την δίνει στα νεύρα.
WUT?  ??? :o *faints* πάντως ταιριάζει για Ελλαρια.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)