Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varys Blackfyre?
#1
Υπάρχει μια διαδεδομένη θεωρεία ότι ο Varys είναι στην πραγματικότητα απόγονος των Blackfyre.
Δείχνει ότι είναι πιστός στους Targ και όμως λέει διάφορα στον Aerys για τον Rhaegar…Ίσως για να επιδεινώσει την παράνοια του?
Αν είναι πιστός στους Targ γιατί προσπαθεί να στρέψει τον έναν απέναντι στον άλλο?
Εμφανίζεται ως καραφλός. Είναι όμως? Ή μήπως pulls-an-Egg?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#2
σιγουρα για να το κανει αυτο κατι θελει να πετυχει...λες να αλαζει και αυτος προσωπα?
#3
μπα... δεν πιστεύω να είναι faceless man, douche ναι...fm οχι [Image: icon_rolleyes.gif]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#4
αβυσος η ψυχη της αραχνης
#5
Quote:Εμφανίζεται ως καραφλός. Είναι όμως? Ή μήπως pulls-an-Egg?

Αυτό το σημείο δεν το έπιασα !
Owner & Administrator
#6
Quote:
\"Jon\'s spearwife\":b09enndo Wrote:Εμφανίζεται ως καραφλός. Είναι όμως? Ή μήπως pulls-an-Egg?

Αυτό το σημείο δεν το έπιασα !

O Egg (Aegon V Targaryen απο τις ιστορίες των Dunk and Egg) αδερφός του Aemon ξύριζε τα μαλλιά του για να μην φαίνεται ότι είναι Targ
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#7
χα ! ενδιαφέρον, δεν το ήξερα....δεν εχω διαβάσει τα Dunk & Egg
Owner & Administrator
#8
που μπορουμε να διαβασουμε τα Dunk & Egg?
#9
Quote:που μπορουμε να διαβασουμε τα Dunk & Egg?
εμένα μου τα έκανε δώρο ένας φίλος μου από το εξωτερικό. Πιστεύω ότι μπορείς να τα παραγγείλεις.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#10
ειναι βιλιο?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)