Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3ο επεισόδιο;
#1
Καλησπέρα, Χριστός Ανέστη, χρόνια πολλά και να με χαίρεστε για τη γιορτή μου  Smile

Δε θ ανοίξει section για να "κουτσομπολέψουμε" για το τρίτο επεισόδιο;
Reply
#2
σεξ κ βια στου τζοφρυ την κηδεια
Reply
#3
Ο μικρό δάχτυλος τι ρόλο βαράει; Φαίνεται ότι παίζει δικό του παιχνίδι. Αυτός δεν υποτίθεται ότι θα παντρεύοταν την αδερφή της κειτλιν; Ίσως αυτή τον έστειλε να σώσει την σανςα. Τον ομπεριν επίσης δεν τον βλέπω καλά. Στημένη πρέπει να του την έχει ο ταΐγουν.
Περίεργα πράγματα συμβαίνουν...
Hold the door!
Reply
#4
Aaa! Και κάτι άλλο. .. Ο Στάνις παραπονιέται στον Νταβός ότι άφησε τον τζεντρι να φύγει. Ποτέ και κατω από ποιες συνθήκες έγινε αυτό δεν θυμάμαι. Αν κάποιος θυμάται και μπορεί να μας φρεσκάρει τη μνήμη σχετικά με τον τζεντρι θα μας έκανε μεγάλη χάρη. (Να μην ψάχνω τώρα όλο το 3ο κύκλο...)
Ευχαριστώ
Hold the door!
Reply
#5
Kαλησπερα παιδια..
Λοιπον εχω ενα κολλημα με τις μορφες των επεισοδιων.
Προσπαθωντας να διατηρησω αρχειο,βρισκω και κατεβαζω οσα επεισοδια εχουν previously..
Δηλαδη το αποσπασμα στην αρχη με καποιες αναφορες ειτε σε προηγουμενα επεισοδια,ειτε ακομα και σε προηγουμενους κυκλους.
Για το συγκεκριμενο δεν μπορεσα να βρω κανενα αρχειο που να περιεχει και το αποσπασμα των previously ενω εχω κατεβασει καμια 15αρια απο χθες.Ολα μα ολα ξεκινουν απευθειας απο τους τιτλους.
Με τα χιλια ζορια κατεβασα ενα το οποιο περιειχε previοusly αλλα εκτος οτι ηταν τεραστιο σε μεγεθος 3,5 Gb..στα 1080p..διαπιστωσα οτι ειχε μια διαφορα μεταξυ ηχου και εικονας.
Δηλαδη ο ηχος ειχε μερικα δευτερολεπτα καθηστερηση σχετικα με την ομιλια..
Θα ηθελα να ρωτησω λοιπον..

Ξερει καποιος ενα αρχειο που να μπορω να κατεβασω με την συγκεκριμενη μορφη;(Με previously).
Και αν γινεται απο την ομαδα η οποια επιμελειται τους υποτιτλους να φτιαξει ενα αρχειο για το συγκεκριμενο επεισοδιο..

Ευχαριστω προκαταβολικα..
Reply
#6
(22-04-2014, 08:28 PM)snow ghost link Wrote:Kαλησπερα παιδια..
Λοιπον εχω ενα κολλημα με τις μορφες των επεισοδιων.
Προσπαθωντας να διατηρησω αρχειο,βρισκω και κατεβαζω οσα επεισοδια εχουν previously..
Δηλαδη το αποσπασμα στην αρχη με καποιες αναφορες ειτε σε προηγουμενα επεισοδια,ειτε ακομα και σε προηγουμενους κυκλους.
Για το συγκεκριμενο δεν μπορεσα να βρω κανενα αρχειο που να περιεχει και το αποσπασμα των previously ενω εχω κατεβασει καμια 15αρια απο χθες.Ολα μα ολα ξεκινουν απευθειας απο τους τιτλους.
Με τα χιλια ζορια κατεβασα ενα το οποιο περιειχε previοusly αλλα εκτος οτι ηταν τεραστιο σε μεγεθος 3,5 Gb..στα 1080p..διαπιστωσα οτι ειχε μια διαφορα μεταξυ ηχου και εικονας.
Δηλαδη ο ηχος ειχε μερικα δευτερολεπτα καθηστερηση σχετικα με την ομιλια..
Θα ηθελα να ρωτησω λοιπον..

Ξερει καποιος ενα αρχειο που να μπορω να κατεβασω με την συγκεκριμενη μορφη;(Με previously).
Και αν γινεται απο την ομαδα η οποια επιμελειται τους υποτιτλους να φτιαξει ενα αρχειο για το συγκεκριμενο επεισοδιο..

Ευχαριστω προκαταβολικα..

Καλησπέρα. Πρέπει να ενημερώσω ότι ως σελίδα εδώ αποφεύγουμε να ενθαρρύνουμε το παράνομο "κατέβασμα" αρχείων.  Smile
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#7
(22-04-2014, 08:28 PM)chrmarl link Wrote:Aaa! Και κάτι άλλο. .. Ο Στάνις παραπονιέται στον Νταβός ότι άφησε τον τζεντρι να φύγει. Ποτέ και κατω από ποιες συνθήκες έγινε αυτό δεν θυμάμαι. Αν κάποιος θυμάται και μπορεί να μας φρεσκάρει τη μνήμη σχετικά με τον τζεντρι θα μας έκανε μεγάλη χάρη. (Να μην ψάχνω τώρα όλο το 3ο κύκλο...)
Ευχαριστώ
τον βγάζει από τη φυλακή,(μετά απο το κπεβάτι της Μελ) τον πάει στην θάλασσα, του βάζει σε μια βάρκα!αν θυμαμαι καλα στο 9ο ή στο 10ο επισόδειο είναι!!!!καλημερά
Reply
#8
τον βγάζει από τη φυλακή,(μετά απο το κπεβάτι της Μελ) τον πάει στην θάλασσα, του βάζει σε μια βάρκα!αν θυμαμαι καλα στο 9ο ή στο 10ο επισόδειο είναι!!!!καλημερά
[/quote]

Thx a lot
φαντάζομαι ότι δεν μας λέει που πηγαίνει...

Επίσης αν κάποιος θυμάται... Ποιοι είναι αυτοί που κρατούν ομήρους τα κοράκια στο αρχηγείο του Κράιστερ, πάνω από το τείχος; Αυτό πρέπει να έχει γίνει πολύ παλιά γιατί δεν το θυμάμαι καθόλου.
Hold the door!
Reply
#9
(23-04-2014, 07:34 AM)chrmarl link Wrote:[quote author=paris link=topic=10351.msg11446#msg11446 date=1398233424]
τον βγάζει από τη φυλακή,(μετά απο το κπεβάτι της Μελ) τον πάει στην θάλασσα, του βάζει σε μια βάρκα!αν θυμαμαι καλα στο 9ο ή στο 10ο επισόδειο είναι!!!!καλημερά
[/quote]

Thx a lot
φαντάζομαι ότι δεν μας λέει που πηγαίνει...

Επίσης αν κάποιος θυμάται... Ποιοι είναι αυτοί που κρατούν ομήρους τα κοράκια στο αρχηγείο του Κράιστερ, πάνω από το τείχος; Αυτό πρέπει να έχει γίνει πολύ παλιά γιατί δεν το θυμάμαι καθόλου.
[/quote]

Τα κοράκια που επέζησαν κρατάνε ομήρους, τις γυναίκες του Κράστερ...

Και για τον Τζέντρυ, απότι θυμάμαι τον εστειλε παραδίπλα να βρει ένα μεγάλο πλοίο για να τον πάει απέναντι!
Reply
#10
Εγώ ένα έχω να σχολιάσω: πάνω που νόμιζα ότι ο Τζέιμι είχε γίνει πιο ανθρώπινος κατά τη διάρκεια της περιπέτειάς του, τελικά το ίδιο κτήνος παρέμεινε. Να κυλιέται με την αδερφή του δίπλα στη σωρό του γιου του.  :o  Μάλλον το Κινγκς Λάντινγκ βλάπτει σοβαρά την (νοητική) υγεία.
Dragons will rule again
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)