Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Effects
#1
http://mashable.com/2014/07/09/game-of-t...-main-link

Ενα ωραιο βιντεακι που μας δειχνει καποια εφφε!
Reply
#2
Είναι πολύ εντυπωσιακό!  Πριν από κάποια ώρα το είδα στον κατάλογο της  "Σιέρα"  και θα ήθελα να το σχολιάσω, αλλά δεν ήξερα πού.
Ειδικά εκεί με το αόρατο καράβι να σκίζει τα νερά ...

Διάβασα κάπου, σ' ένα σάιτ, ότι οι παραγωγοί του Game of Thrones,  ήθελαν να κάνουν γυρίσματα στην Ελλάδα (σε νησί) και για λόγους γραφιοκρατικούς , δεν  !!!

Επίσης μου έκανε εντύπωση που στην Ισπανία, σε 24 ωρες βρέθηκαν 24 χιλ. κομπάρσοι !!
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
#3
(11-07-2014, 01:16 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote:Διάβασα κάπου, σ' ένα σάιτ, ότι οι παραγωγοί του Game of Thrones,  ήθελαν να κάνουν γυρίσματα στην Ελλάδα (σε νησί) και για λόγους γραφιοκρατικούς , δεν  !!!

Κι εγώ το διάβασα αυτό και μάλιστα σε δυο- τρία σάιτ, (για την Ικαρία μιλούσαν συγκεκριμένα), αλλά αυτό που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ήταν ότι, δυστυχώς,  σε κανένα δεν αναφερόταν πηγή και κανένα δεν ανέφερε από ποια επίσημα χείλη ακούστηκε αυτή η είδηση. Μοιάζει σαν μια φήμη που επειδή είναι πιασάρικη μεταδίδεται με την ταχύτητα φωτός. Αν κανείς έχει κάποια πιο έγκυρη πληροφόρηση, θα ήταν πολύ καλό να μας τη δώσει.  Smile

Όσο για το βίντεο, είναι τέλειο και πολύ πολύ εντυπωσιακό! Περιττό να σας πω ότι το παρακολούθησα τέσσερις φορές από τότε που το πρωτοείδα πριν τρεις μέρες!  Wink
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)