Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lord Janos Slynt
#1
Μπορείτε να μου θυμήσετε, σε πιο βιβλίο, ποιός, και για πιό λόγο, έστειλε τον Janos Slynt στο τείχος ? δεν μπορώ να το βρω με τίποτα !
#2
Quote:Μπορείτε να μου θυμήσετε, σε πιο βιβλίο, ποιός, και για πιό λόγο, έστειλε τον Janos Slynt στο τείχος ? δεν μπορώ να το βρω με τίποτα !
Κανονικά δεν μπορεί να γίνει αυτό σε αυτό το κομμάτι γιατί είναι στο 2ο βιβλίο αλλά

[spoiler=Spoiler:bncmdkj7]Ο Tyrion γιατί φοβάται ότι θα τον προδώσει...

ΤΕΡΑΣΤΙΟ SPOILER
[spoiler=Spoiler:bncmdkj7]\"EDD FETCH ME A BLOCK\" [Image: icon_twisted.gif] [Image: icon_twisted.gif] [Image: icon_twisted.gif][/spoiler:bncmdkj7] [/spoiler:bncmdkj7]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#3
ναι και εβαλε στην θεση του τον μπρον νομιζω
#4
Αναστάση τον Bronn τον έβαλε για στην θέση του Slynt μόνο στην σειρά στα βιβλία έβαλε τον Ser Jacelyn Bywater και ο Bronn στα βιβλία είναι απλά κάτι σαν προσωπικός φρουρός του Tyrion μόνο. Όπως δηλαδή ο Sandor Clegane είναι του Joff άλλο που αυτόν τον βάλανε και στην βασιλική φρουρά Big Grin
A boy knelt; a knight rose. The Young Lion, not the Kingslayer. But that was long ago, and the boy was dead.
#5
ναι εχεις δικιο Big Grin
#6
Εγω απο την αρχη γουσταρα τον Janos, οχι για τον χαρακτηρα του, αλλα για το ονομα του [Image: lol.gif]

#7
καλα εκανε και τον εστειλε στο τοιχος ο τυριον
#8
Quote:καλα εκανε και τον εστειλε στο τοιχος ο τυριον
Εμένα μου άρεσε ο Janos στο Dance
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#9
βασικα ο τυριον φοβοταν μην ειναι πιονι της σερσει ο janos
#10
καλα εκανε και φοβοταν, ηταν....


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)