Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online τα πρώτα 4 επεισόδια από τον 5ο κύκλο
#1
Καλησπέρα

Για κάποιο λόγο ο σχεδόν ο μισός 5ος κύκλος είναι online

ψαχτείτε  Wink
Reply
#2
Καλησπέρα.
Δεν μας διέφυγε.  ;D

Υποψιάζομαι ότι αυτά είναι πολύ άσχημα νέα για το ΗΒΟ.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#3
Δεν μας διέφυγε, όντως!!! 8)

Έγινε και ένας σχετικός χαμός στο εξωτερικό...

Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#4
Προσωπικα ξενερωσα.Για μενα χαθηκε η μαγεια του σχολιασμου επεισοδιο ανα επεισοδιο..της προσμονης του επομενου,της αγωνιας και της περιεγειας για εναν ολοκληρο μηνα.Δεν με νοιαζει η ζημια της ΗΒΟ,ουτε το οτι θα χασουν τηλεθεαση κλπ..Με ενδιαφερει οτι μου χαλασαν ολο αυτο το συναισθημα που περιεγραψα.
Reply
#5
Θεωρώ ότι είναι προσωπική επιλογή του καθενός το αν θα τα δει τα επεισόδια που διέρρευσαν. Γνωρίζω πολλούς για παράδειγμα, που δεν τα είδαν, επειδή ήθελαν ακριβώς να ζήσουν την εμπειρία επεισόδιο-επεισόδιο, εβδομάδα-εβδομάδα. Κι άλλους που δεν τους ενδιαφέρει καθόλου αυτό, οπότε τα είδαν και τα ευχαριστήθηκαν.  Wink

Όσο για το ΗΒΟ, ναι, δεν θα χάσω και τον ύπνο μου επειδή ενδεχομένως να χάσει τηλεθεατές.  8)
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#6
Είδα τα δύο πρώτα και είναι εξαιρετικά!
Σήμερα τα δύο επόμενα!  ;D
Reply
#7
Προσωπικα δεν προκειται να κατεβασω και τα 4 επεισοδια και θελω να βλεπω τη σειρα και σε καλη αναλυση αλλα και βημα βημα αν και μεσα απο τα βιβλια ξερω τι θα γινει αν και οι παραγωγοι προφανως καποια πραγματα τα εχουν αλλαξει...
Νίκος
Reply
#8
Και ποιος σας είπε ότι δεν ήταν ακόμα ένα επικοινωνιακό "τρικ"  από το ίδιο το HBO? Αυτά δεν γίνονται έτσι τυχαία λίγο πριν τη 1η προβολή. Από όλον αυτόν τον χαμό και το HBO κερδισμένο θα βγεί...
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

     Cersei Lannister
Reply
#9
δεν μπορω να φανταστω εναν σοβαρο λογο που θα οδηγουσε το ΗΒΟ στη διαρροη σχεδον μισης σεζον. Τι θα κερδισει μ'αυτον τον τροπο;
Εγω μονο χασουρα μπορω να δω σε ολη αυτη την υποθεση.
Και γω θα επιλεξω το να παρακολουθησω τη σεζον βδομαδα-βδομαδα.
Reply
#10
Είμαι κ εγώ απαυτούς που είδαν όλες τις προηγούμενες σαιζον με 720p, γιατί της αξίζει της σειράς.

Οπότε είπα κ εγώ ότι θα δώ μονο το 1ο και τα υπόλοιπα στην ώρα τους. Το κατεβάζω λοιπόν. Το βλέπω. Και κατεβάζω καπάκι και τα υπόλοιπα και ειδα μέχρι το 3ο... (δε κρατήθηκα, μιλάμε για ΠΟΛΥ ενδιαφέρον)  Sad

Don't judge me, I'm only human!

(13-04-2015, 03:26 PM)kronos86 link Wrote:Και ποιος σας είπε ότι δεν ήταν ακόμα ένα επικοινωνιακό "τρικ"  από το ίδιο το HBO? Αυτά δεν γίνονται έτσι τυχαία λίγο πριν τη 1η προβολή. Από όλον αυτόν τον χαμό και το HBO κερδισμένο θα βγεί...
Ο ΚΛΑΣΙΚΟΣ συνομωσιολογος Κρόνος..  ;D

* The North Remembers
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)