Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Episode #8 Preview
#1
Βγήκε και το preview για το επόμενο επεισόδιο

brace yourselves

https://www.youtube.com/watch?v=agWcTyXrjfM
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#2
Δεν τον βλεπω καλα τον jon Snow και μαλλον θα γινει αυτο που γινεται στα βιβλια...
Νίκος
Reply
#3
Σαν πολύ δεν βλέπουμε τον Όλλυ ή είναι ιδέα μου?
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#4
Μωρέ έτσι και αλλιώς θα γίνει ότι γίνεται στα βιβλία στην περίπτωση του Snow, θα πουλήσει τρελά το γεγονός αυτό.. Πάρα πολύ τον βλέπουμε τον Όλλυ, λέτε να χτίσει καμιά μεγαλύτερη πλεκτάνη και όχι απλά να τον
Show Content
. Γιατί σε όποια απόφαση παίρνει ο Snow και φέρνει αντιδράσεις από τους άντρες του τον δείχνουν συνέχεια..

Πάντως το trailer ήταν πολύ καλό, άντε να έρθει η επόμενη Δευτέρα τώρα!
Reply
#5
Ο Όλλυ είναι δημιούργημα του Dave Hill, ο οποίος δούλευε με τους παραγωγούς και μια μέρα είχε μια φαεινή ιδέα-την Υγκριτ να την σκοτώσει το πιτσιρίκι που έμεινε ορφανό όταν οι Άγριοι σκότωσαν τους δικούς του. Oι παραγωγοί ξετρελαθηκαν με την ιδεα και του έδωσαν προαγωγή.

Νομίζω ότι είναι λογικό να θεωρήσουμε ότι τον προωθούν
Show Content

αλλά εαν του δώσουν μεγαλύτερο ρόλο θα είναι κρίμα, προτιμώ Σερ Άλλισερ.
Άσε που ο Άλλισερ ήταν φανατικός υποστηρικτής των Ταργκ, θα έχει πλάκα να μάθει
Show Content
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#6
Που το ξέρουμε οτι ο Σερ Αλισερ ειναι υποστηρικτης των Ταργκάρυεν;
Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ!
Reply
#7
Το αναφέρει στα βιβλία, αν θυμάμαι καλά. Η Σιέρα θα γνωρίζει πιο πολλές λεπτομέρειες σίγουρα.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#8
Παντως το τραιλερ με κανει να μην μπορω να περιμενω...
το 8ο επεισοδιο αναμενεται συγκλονιστικο... ασε που θα δουμε και τον Nights King
Τωρα το ερωτημα ειναι:Πως θα φτασουμε στη
Show Content
Γιατι Pink Letter δεν βλεπω
Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ!
Reply
#9
Ούτε εγώ νομίζω ότι θα έχουμε Ροζ Γράμμα. Ίσως όμως έχουμε άλλο γράμμα και μάθει ο Τζον για την Σάνσα. Ας μην ξεχνάμε ότι μόλις έμαθε η Σάνσα ότι ο αδερφός της είναι Διοικητής της ΝΦ. Ίσως λοιπόν βρει τρόπο να τον ειδοποιήσει; Ή ίσως

Show Content
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#10
Ο Άλλισερ έμεινε πιστός στον Αίρυς μέχρι το τέλος και πολέμησε γενναία. Ο Τάηγουην του έδωσε να επιλέξει ανάμεσα στην κρεμάλα και την φρουρά οπότε πήγε φρουρά αλλά έχει λόγο να μισεί Σταρκ και Λάννιστερ.Στο πρώτο βιβλίο μισεί εξίσου Τύριον και Τζον κυρίως λόγω της καταγωγής τους.

Μπας και ο Τζον μάθει  για την Σάνσα από την Μπριεν?

Επίσης, μάλλον μόνο εγώ το νομίζω, αλλά έχω την εντύπωση ότι ο Τζέιμυ θα πάει στον Βορρά.

όσο για το Ροζ γράμμα, θεωρώ ότι το έγραψε ο Ραμσυ και μπορεί να μην το δούμε καθόλου.
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)