Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOTHER'S MERCY-PREVIEW
#1
Το τελευταίο preview για φέτος.......

https://www.youtube.com/watch?v=1EWFpo37qAU
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#2
Μπραβο κι οτι ετοιμαζομουν να το βαλω.

Τι συμπερασματα βγαζουμε απο αυτο?

Η Σερσει λογικα θα κανει την πασαρελα της.

Δειχνει να ετοιμαζεται η μαχη και αναρρωτιεμαι πως θα βοηθησει ο θεος. Βλεπω να λιωνουν παγοι, λετε να ανεβασε ζεστη?

Δειχνει τον Τζον προβληματισμενο τι θα κανει. Για να ικανοποιησει τα αιτηματα του Σταννις? Αληθεια ποτε θα προλαβει να τα στειλει?

Δειχνει Σανσα αποφασισμενη να τα παιξει ολα.

Βλεπουμε την Μπριεν, υποψιαζεστε τι κανει? Λεει καποιος "την προδωσες". σε ποιον μιλαει? Λετε τον ΜΔ?

Βλεπουμε Αρυα να λεει ειμαι κανεις (υποψιαζομαι οτι θελει να αλλαξει προσωπο για να πλησιασει τον Μερυν)

Βλεπουμε την παρεα της Ντανυ να αναρρωτιεται για την τυχη της

Reply
#3
Προβλεπεται επικο το επεισοδιο αλλα ελπιζω να ολοκληρωθει η μαχη, δεν αντεχω να μεινει στη μεση για τον αλλο κυκλο. Κια μετα ας θυσιασουν τους Μπολτον στον θεο τους, το αξιζουν με το παραπανω  8)
Reply
#4
Αυτό που καταλαβαίνω εγώ από τις σκηνές του preview είναι ότι όταν ακούμε το "την πρόδωσες" πρόκειται για τη φωνή του Tyrion, και ο Jaime πρέπει να λέει το κλασικό πλέον "δεν διαλέγουμε ποιον αγαπάμε."
"Most have been forgotten. Most deserve to be forgotten. The heroes will always be remembered. The best. The best and the worst. And a few who were a bit of both. Like him."
Reply
#5
Μπορεί να μεταφράσει κάποιος τι λέει η sansa?
"Προσπαθούσα να κερδίσω το θρόνο για να σώσω το βασίλειο, όταν θα έπρεπε να σώσω το βασίλειο για να κερδίσω το θρόνο."
Reply
#6
[member=3008]WardenOfTheNorth1[/member]

Η Sansa λέει:

"Αν είναι να πεθάνω, ας συμβεί όσο υπάρχει ακόμη κάτι από εμένα."
"Most have been forgotten. Most deserve to be forgotten. The heroes will always be remembered. The best. The best and the worst. And a few who were a bit of both. Like him."
Reply
#7
(08-06-2015, 08:01 PM)Nica link Wrote: Βλεπουμε την Μπριεν, υποψιαζεστε τι κανει? Λεει καποιος "την προδωσες". σε ποιον μιλαει? Λετε τον ΜΔ?


Λετε να εχουμε εμφανιση της LS?
Μακαρι... Tongue
Νίκος
Reply
#8
Βάσει των βιβλίων της το λέει γυναίκα. Το θέμα βέβαια ειναι ποια γυναίκα Wink Δύστυχως δε την έχουν στο καστ του 10 εκτός κι αν το έκαναν επίτηδες.
Πάντως όντως ακούγεται αντρική φωνή..
Reply
#9
Εμενα μου ρθε στο μυαλο ο ΜΔ θα ειχε λογικη να πει οτι την προδωσε. Αλλα να βρεθει εκει στο δρομο? Απο την αλλη μπορει οι φωνες που ακουγονται να μη συναδουν με τις σκηνες που δειχνει για να μας μπερδεψουν μιας και ειναι τελευταιο επεισοδιο.
Reply
#10
Στα βιβλία μιλάει για ενα πρόσωπο που ήταν γυναίκα αλλα πλέον δεν ειναι ακριβώς άνθρωπος..
Υπάρχει μια ελπίδα να εμφανιστεί λόγω του οτι έδειξε πολύ Μπριεν σε αυτο το κύκλο και δε θα είχε νόημα..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)