Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επιστροφή benjen stark?
#1
Στο recap εμφανίζετε ο benjen stark. Λέτε να τον δούμε.
https://youtu.be/1btOBSM9mrk?t=54s
"Προσπαθούσα να κερδίσω το θρόνο για να σώσω το βασίλειο, όταν θα έπρεπε να σώσω το βασίλειο για να κερδίσω το θρόνο."
Reply
#2
Η πηγή λογικά πρέπει να είναι αξιόπιστη, παλαιότερα ο ηθοποιός στο imdb είχε καταχωριθεί στους συμμετέχοντες στο 10ο επεισόδιο αλλά τώρα έχει αφαιρεθεί.

Το συγκεκριμένο βίντεο γενικά προσφέρεται στους συνδρομητές του καναλιού, ώστε να θυμηθούν τι έγινε σε παλαιότερα επεισόδια, κυρίως γεγονότα που έχουν αντίκτυπο στο επόμενο επεισόδιο.
Νομίζω ότι το βίντεο για το 6ο επεισόδιο έδειχνε τον ΑΔ Μόρμοντ επειδή ο Τύριον ενημέρωσε τον Τζόρα για τον θάνατο του πατέρα του.

Show Content
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#3
Θα μπορούσε απλά να συζητάνε με τον sam για την τύχη του αλλά μακάρι να τον δίξει
"Προσπαθούσα να κερδίσω το θρόνο για να σώσω το βασίλειο, όταν θα έπρεπε να σώσω το βασίλειο για να κερδίσω το θρόνο."
Reply
#4
Προστέθηκε ένα ερωτηματικό στον τίτλο του θέματος για να μην δίνεται η εντύπωση ότι αποκαλύπτεται κάτι από την υπόθεση της σειράς.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#5
Αν πράγματι επιστρέφει...δεν είναι μία σκιά ή ένα flashback, και αν αυτό υπάρχει και στα βιβλία, ένα θα πω ΟΥΑΟΥ!! Φαντάζομαι μαζί του θα επιστρέψει και μία δόση ισορροπίας και common sense, τώρα που χάσαμε και τον Aemon.

Show Content
Reply
#6
Όλα τα καλά του κόσμου αξίζει το αγοράκι μας, [member=3005]summer[/member] !!!!!!!!!!!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#7
(14-06-2015, 02:22 PM)nirne link Wrote: Όλα τα καλά του κόσμου αξίζει το αγοράκι μας, [member=3005]summer[/member] !!!!!!!!!!!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Έτσι, έτσι!!!!!
Reply
#8
Ο αδερφός μου, ο οποίος έχει διαβάσει τα βιβλία, γενικά είχε απογοητευτεί από τη σειρά και δεν είχε παρακολουθήσει κανένα επεισόδιο αυτής της σεζόν εκτός των δύο πρώτων. Εχθές λοιπόν κάθησε και είδε όλα τα υπόλοιπα επεισόδια μέχρι και το 9ο.
Όταν είδε τη μάχη του Τζον με τον "Άλλο" ξαφνιάστηκε και μου είπε ότι αυτός (που σκότωσε ο Τζον) είναι ο θείος του. Του λέω τότε εγώ ότι δεν μοιάζει με το θείο του και μου απάντησε ναι δεν μοιάζει ιδαίτερα αλλά η στολή (πανοπλία) που φορούσε (ο Άλλος) πρέπει να είναι αυτή που φορούσε ο θείος του (Benjen).
Hold the door!
Reply
#9
Α, αυτό είναι πολύ ενδιαφέρον!!! Είχα την εντύπωση ότι όλοι οι Άλλοι φορούσαν ίδια στολή στο Χάρντχοουμ! Θα πάω οπωσδήποτε να δω ξανά το επεισόδιο της ημέρας που έφυγε από το Τείχος ο Μπέντζεν για να δω τη στολή του!!!!
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#10
(14-06-2015, 08:31 PM)chrmarl link Wrote: Ο αδερφός μου, ο οποίος έχει διαβάσει τα βιβλία, γενικά είχε απογοητευτεί από τη σειρά και δεν είχε παρακολουθήσει κανένα επεισόδιο αυτής της σεζόν εκτός των δύο πρώτων. Εχθές λοιπόν κάθησε και είδε όλα τα υπόλοιπα επεισόδια μέχρι και το 9ο.
Όταν είδε τη μάχη του Τζον με τον "Άλλο" ξαφνιάστηκε και μου είπε ότι αυτός (που σκότωσε ο Τζον) είναι ο θείος του. Του λέω τότε εγώ ότι δεν μοιάζει με το θείο του και μου απάντησε ναι δεν μοιάζει ιδαίτερα αλλά η στολή (πανοπλία) που φορούσε (ο Άλλος) πρέπει να είναι αυτή που φορούσε ο θείος του (Benjen).

Γενικά μου είπε ότι και η στολή του τύπου στο τέλος του 8ου που ανασταίνει τους νεκρούς μοιάζει με στολή κορακιού και στη συνέχεια μου ανέπτυξε μία θεωρία σχετικά με το ποιος πρέπει να είναι αυτός. Πάντως λίγο που το έψαξα στο youtube δεν είδα πουθενά τον Benjen να φοράει αυτή τη στολή. Βέβαια δεν βρήκα τη σκηνή που φεύγει από το τείχος. Ύπάρχει τέτοια σκηνή;
Hold the door!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)