Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αλλαγές στους κανονισμούς του forum
#1
Καλησπέρα

Ξανά γράψαμε τους κανόνες του forum με περισσότερες λεπτομέρειες.

http://westeros.gr/forum/index.php?topic=57.msg57#msg57

Δώστε ιδιαίτερη προσοχή στο 8. που προστέθηκε για την επιβολή ποινών από τους διαχειριστές

Επίσης επειδή είμαστε άνθρωποι και είναι λογικό να ξεφεύγουμε που και που οι διαχειριστές προφανώς δεν θα επιβάλλουν ποινές με το παραμικρό . Θα θέλαμε να υπενθυμίσουμε πως προσπαθούμε οι διαχειριστική ομάδα να πλαισιώνεται από άτομα αξιόλογα και αντικειμενικά για αυτό μην είστε αυστηροί μαζί τους καθώς προσπαθούν να ελέγχουν το forum και να κρατούν ευγενείς τις συζητήσεις. 
There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we say to Death: ‘Not today’.
Reply
#2
Να σχολιάσω ως άσχετος με την ομάδα των διαχειρηστών, ότι είναι πολύ σωστή η απόφαση σας για τις ποινές.

Σε ένα φόρουμ υπάρχουν όλων των ειδών άνθρωποι σε όλων των ειδών τις ψυχικές καταστάσεις, γενικώς ή πρόσκαιρα. Και επειδή είμαστε άνθρωποι ειναι λογικό κάποιοι να ξεφεύγουν (έχω ξεφύγει κ εγώ πολλές φορές, σε άλλα φόρουμς ειδικά  (mm) ). Η επιβολή μιας ποινής κρατάει το φόρουμ σε κόσμια πλαίσια και στο να παραμένει φιλικό και προσιτό σε ΟΛΟΥΣ. Αλλά κατά τη γνώμη μου βοηθάει και εκείνον που του επιβλήθηκε, ώστε να δει το λάθος του πιο εύκολα και ψύχραιμα, εάν και εκείνος θέλει να το δει αντικειμενικά βέβαια.

Τα γράφω αυτά γιατι ελπίζω να μη χαλάσει κανενός η καρδιά απο εδώ και πέρα, όλοι μια παρέα με ένα κοινό ενδιαφέρον ειμαστε και θα πρέπει να σεβόμαστε τις αντίθετες απόψεις και βασικά το ότι όλα έχουν κάποιο όριο. Και το όριο αυτο για μένα, ειναι να μη χαλάει το κλίμα του φόρουμ και να μη στεναχωριέται κανείς εξαιτίας κάποιου άλλου.

Καλή δύναμη στους διαχειρηστές, ελπίζω να μην αισθάνεστε άσχημα, γιατι "τιμωρώντας" ένα χρήστη, παράλληλα βοηθάτε τους υπόλοιπους να χαρούν τις συζητήσεις υπο τις καλύτερες δυνατές συνθήκες.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)