Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avatar?
#1
Προσπαθώ να βάλω ένα avatar μεσω Δηλώστε πορτραίτο με URL αλλά για κάποιο λογο δεν το δέχεται και ενω δείχνει οτι Το προφίλ σας ενημερώθηκε επιτυχώς. η επιλογή ειναι στο Χωρίς προσωπική εικόνα και δεν υπάρχει αβαταρ.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#2
Λογικα το πρβλημα θα ειναι στο URL . Αν μπορεις κανε μου screenshot λιγο την διαδικασια για να ανεβασεις την εικονα . (γιατι το δοκιμασα αρκετες φορες και δεν μου εβγαλε καποιο προβλημα) .
Αλλιως στειλε μου το λινκ της εικονας και θα στο κανω εγω  ]Smile
There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we say to Death: ‘Not today’.
Reply
#3
Μπορεί να είναι επειδή αλλάζω πολύ συχνά avatar? Και στο αγγλικό φόρουμ είχε πρόβλημα.
Δεν εχω τροπο για screenshot αλλά το link είναι https://33.media.tumblr.com/e41c0b4b92dc...o1_500.gif. Το θέμα είναι ομως οτι αργότερα θα θέλω να βγάλω το avatar όπως κάνω πάντα όταν είναι να φύγω ή να κλείσω το pc.
Nevermind το κατάφερα δεν ξερω πως ακριβώς αλλα το καταφερα.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#4
Ηθελα να ρωτησω πώς ρυθμιζεται τι κάδρο θα πάρει το αβαταρ μας. Αλλοι εχουνε οβαλ, άλλοι κυκλικό, άλλοι ελλειψοειδές. Δεν βλέπω πουθενά πώς γίνεται αυτό, είναι τυχαία επιλογή; Το πρόβλημα ειναι οτι δεν μπορεις έτσι να κάνεις το αβατάρ σου οπως θες. Στον browzer εφαρμόζω το θέμα exodus.


Ευχαριστω!  (bow)
Promise me, Ned...
Reply
#5
Ελπίζω αυτό να είναι το σωστό θρεντ για να θέσω το ερώτημα/πρόβλημα.
Εδώ και δύο τρεις μέρες χάθηκε η εικόνα που είχα βάλει ως άβαταρ χωρίς να κάνω εγώ κάποια τροποποίηση. Προσπάθησα να την ξαναβάλω αλλά  μου λέει ότι υπάρχει πρόβήμα. Έχει κάποια σχέση με τα ευρύτερα τεχνικά προβλήματα που αντιμετωπίζει το σάιτ ή μπορεί να φταίει κάτι άλλο;
Fear cuts deeper than swords
Reply
#6
[member=3323]Sword of the morning[/member]

Δεν είσαι ο μόνος που αντιμετωπίζεις το συγκεκριμένο πρόβλημα. Τα άβαταρ των περισσοτέρων μελών δεν εμφανίζονται αυτές τις μέρες. Το πιο πιθανό είναι να έχει όντως σχέση με τα προβλήματα που αντιμετωπίζει το σάιτ. Ελπίζουμε ότι δεν θα κρατήσει καιρό το πρόβλημα. Λυπούμαστε πολύ για την όποια ταλαιπωρία.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#7
Σιγά την ταλαιπωρία [member=194]nirne[/member]. Δεν έπαθα και τίποτα. Απλά αναρωτιόμουν μήπως κάνω εγώ κάτι λάθος λόγω ασχετοσύνης...Εσείς κάντε αυτό που πρέπει να κάνετε κι εμείς ως γνήσιοι και καλόπιστοι ακόλουθοι της συντροφιάς θα κάνουμε υπομονή. Καλή δύναμη!
Fear cuts deeper than swords
Reply
#8
Παιδια, δεν μπορώ με τιποτα να ανεβασω άβαταρ, ούτε με λινκ από photobucket ούτε με ανεβασμα στον σερβερ. Γιατι;  :S
Promise me, Ned...
Reply
#9
[member=396]arwyn[/member] ,

εδώ και λίγο καιρό το σάιτ συνδέεται μέσω άλλου συνδέσμου λόγω επίθεσης που δέχτηκε ο προηγούμενος σύνδεσμός μας. Αυτό εδώ το λινκ λοιπόν δεν αναγνωρίζει κάποια χαρακτηριστικά και δυνατότητες του φόρουμ, όπως είναι οι φωτός των περισσότερων μελών. Δουλεύουμε για να διορθωθεί το πρόβλημα κι όταν αυτό συμβεί, όλα θα γίνουν όπως πριν. Λυπούμαστε πάρα πολύ για την ταλαιπωρία.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#10
[member=194]nirne[/member]


Ευχαριστω πολύ!  (bow)


Απλά... να εχετε εσεις νέα αβαταρ, κομπλε με μπεμπέ Τζον, κι εγω να ειμαι ενα.. ερωτηματικό...  Sad


Θα περιμενω, καλέ, ΟΚ.  :o 
Promise me, Ned...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)