Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Septa Lemore
#1
Διαβάζω και ξανά διαβάζω τα κεφάλαια που αναφέρουν για την Septa... Ποιά θα μπορούσε να είναι άραγε ?

Μια θεωρία λέει ότι είχε εραστή τον Oberyn Martell, και μια από τις κόρες του είναι μαζί της.. Μπορεί κάποιος να πει κάτι για αυτήν την θεωρία γιατί δεν έχω ακούσει κάτι παραπάνω ?
Reply
#2
Αυτή η θεωρία απλά βασίζεται στο ότι η Λεμόρ έχει πληγές στην κοιλιά, που σημαίνει ότι έχει γεννήσει στο παρελθόν, και επίσης η ηληκία της τεριάζει με την ηληκία της Tyene... (για γέννα πάντα)
Reply
#3
Η αλλη θεωρεια λεει οτι ειναι η Ashara Dayne. Εγω αυτη την θεωρεια δεν την πιστευω. Αυτο που πιστευω ειναι οτι ειναι η Mellario of Norvos.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#4
Έχω ακουστά την 1η θεωρία, αλλά μου φάνηκε απίθανη... Για τις άλλες 2 που αναφέρει η Jon\'s spearwife, πρώτη φορά τις ακούω....
Owner & Administrator
Reply
#5
Για την Αshara Dayne: Η θεωρεία λέει ότι η Ashara σκηνοθέτησε τον θάνατο της και ανάθρεψε τον Aegon.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#6
σεπτα και να εχει εραστη?
Reply
#7
Quote:σεπτα και να εχει εραστη?
Γιατί όχι? το ότι είναι σεπτα δεν σημαίνει ότι το τηρεί κιόλας.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#8
Quote:Για την Αshara Dayne: Η θεωρεία λέει ότι η Ashara σκηνοθέτησε τον θάνατο της και ανάθρεψε τον Aegon.

Και πως τον βρήκε ; Και αν τον βρήκε, πως έκανε τον Connighton να την εμπιστευτεί χωρίς να την ξέρει ;
Owner & Administrator
Reply
#9
Quote:
\"Jon\'s spearwife\":kywtsio6 Wrote:Για την Αshara Dayne: Η θεωρεία λέει ότι η Ashara σκηνοθέτησε τον θάνατο της και ανάθρεψε τον Aegon.

Και πως τον βρήκε ; Και αν τον βρήκε, πως έκανε τον Connighton να την εμπιστευτεί χωρίς να την ξέρει ;
Την ηξερε ο JonCon καθως ηταν lady in waiting της Elia.

Αλλα δεν ξερω πως τους βρηκε. Οπως ειπα δεν το πιστευω.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#10
Απλά ρωτάω γιατί δεν έχω ξανά ακούσει αυτήν την θεωρία, και προσπαθώ να συνδέσω τα κομμάτια στο μυαλό μου
Owner & Administrator
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)