Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loras Tyrell
#1
Πως επαίζησε ο Loras από τις πληγές του, από το Siege στο Dragonstone ? Μήπως ήταν ψέματα, που αποσκοπούσαν κάτι άλλο ? Μήπως, βρήκαν κάτι στο dragonstone, το οποίο θα παίξει πολύ σημαντικό ρόλο, και θέλησαν να το κρατήσουν μυστικό ?
Reply
#2
Αυτο που πιστευω ειναι οτι αφησε τους αλλους να κανουν τη βρωμοδουλεια και πηρε την δοξα του πλιγωμενου στην μαχη.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#3
Εγώ πάλι πιστεύω, ότι δεν έγινε ποτέ πολιορκία...
Ήταν απλά ένα κόλπο για να κλείσουν τα μάτια κάποιων, και να μειώσουν την δύναμη του Iron Throne....
Owner & Administrator
Reply
#4
Ωπα δεν γνωριζω την θεωρια αυτη... αν μπορει καποιος να δωσει λεπτομεριες!
Reply
#5
Quote:Εγώ πάλι πιστεύω, ότι δεν έγινε ποτέ πολιορκία...
Ήταν απλά ένα κόλπο για να κλείσουν τα μάτια κάποιων, και να μειώσουν την δύναμη του Iron Throne....

Με ποιόν τρόπο να μειώσουν την δύναμη του Iron Throne ?
Reply
#6
Εγώ πιστεύω οτι ο Loras είναι ερμαφρόδιτος και ήταν έγκυος στο παιδί του Renly. Η όλη ιστορία ήταν αφορμή για νρύψουν την εγκυμοσύνη. Σύντομα ο Loras θα γεννήσει ένα παιδάκι με μαύρα μαλλιά και μπλε μάτια=Crackpot Big Grin

Σοβαρά τώρα, είτε αυτό ήταν μια αφορμή για να πάει να εκδικηθεί τους Ironborn για την επίθεση στα Shield Islands, κάτι που ελπίζω να είναι αλήθεια επειδή θέλω τόσο μα τόσο πολύ να δω τον Loras να επιτίθεται στον Euron και να αλληλοσκοτώνονται [Image: icon_twisted.gif], είτε πραγματικά τραυματίστηκε. Τώρα δεν ξέρω τί μπορεί να βρήκαν στο Dragonstone. Oι Tyrell δεν είναι και πολύ ξεφτέρια, με εξαίρεση την γιαγιά και την μικρή, οι υπόλοιποι είναι πιο πολύ για το θεαθήναι. Τώρα εαν βρήκε κατά τύχη τις χαμένες προφητείες των Targaryen ικανό τον έχω να πέταξε το βιβλίο επειδή δεν έχει εικόνες. Ως γνωστόν ο Loras διάβαζε μόνο εικονογραφημένα του Renly.
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#7
νομιζω οως κατι βρηκαν και θελουν να το κρυψουν
Reply
#8
Quote:Εγώ πιστεύω οτι ο Loras είναι ερμαφρόδιτος και ήταν έγκυος στο παιδί του Renly. Η όλη ιστορία ήταν αφορμή για νρύψουν την εγκυμοσύνη. Σύντομα ο Loras θα γεννήσει ένα παιδάκι με μαύρα μαλλιά και μπλε μάτια=Crackpot Big Grin=
I like it! [Image: icon_cheers.png]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#9
λετε νακανε κατι τετοιο ο μαρτιν?
Reply
#10
Quote:Εγώ πιστεύω οτι ο Loras είναι ερμαφρόδιτος και ήταν έγκυος στο παιδί του Renly. Η όλη ιστορία ήταν αφορμή για νρύψουν την εγκυμοσύνη. Σύντομα ο Loras θα γεννήσει ένα παιδάκι με μαύρα μαλλιά και μπλε μάτια=Crackpot Big Grin

Σοβαρά τώρα, είτε αυτό ήταν μια αφορμή για να πάει να εκδικηθεί τους Ironborn για την επίθεση στα Shield Islands, κάτι που ελπίζω να είναι αλήθεια επειδή θέλω τόσο μα τόσο πολύ να δω τον Loras να επιτίθεται στον Euron και να αλληλοσκοτώνονται [Image: icon_twisted.gif], είτε πραγματικά τραυματίστηκε. Τώρα δεν ξέρω τί μπορεί να βρήκαν στο Dragonstone. Oι Tyrell δεν είναι και πολύ ξεφτέρια, με εξαίρεση την γιαγιά και την μικρή, οι υπόλοιποι είναι πιο πολύ για το θεαθήναι. Τώρα εαν βρήκε κατά τύχη τις χαμένες προφητείες των Targaryen ικανό τον έχω να πέταξε το βιβλίο επειδή δεν έχει εικόνες. Ως γνωστόν ο Loras διάβαζε μόνο εικονογραφημένα του Renly.

[Image: icon_lol.gif] [Image: icon_lol.gif] [Image: icon_lol.gif] κλαίω!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)