Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trailer Battle of the Bastards
#1
Στο Trailer βλέπουμε τους 2 στρατούς αντιμέτωπους


Είναι φυσιολογικό οι Bolton να αντιμετωπίσουν τους Stark στο πεδίο της μάχης ενώ έχουν ισχυρό πλεονέκτημα στο Winterfell


όπως ξέρουμε το Winterfell είναι απόρθητο ακόμα και μια μικρή φρουρά μπορεί να το κρατήσει
"Προσπαθούσα να κερδίσω το θρόνο για να σώσω το βασίλειο, όταν θα έπρεπε να σώσω το βασίλειο για να κερδίσω το θρόνο."
Reply
#2
Το κέρας που ακούγεται στο πλάνο του Ντάβος τι λέτε να είναι?
Σίγουρα δεν είναι ο ήχος απο αυτό το πλάνο νομίζω!
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply
#3
Δεν ξέρω τι θα δούμε, ελπίζω κάτι *θετικά* ανατρεπτικό γιατί με τρελλαίνει στο trailer τόσο το ύφος απόλυτης σιγουριάς του Ramsay όσο και το απόλυτα κακομοίρικο ύφος του Γιαννάκη του Χιόνη ............ Ναι με τα μέχρι τώρα δεδομένα, με όσα γνωρίζουμε, η επίθεση στο Winterfell είναι καθαρά επίθεση αυτοκτονίας, άρα γιατί να γίνει??? Επειδή το θέλει στην παρούσα στιγμή η Σάνσα? Ελπίζω σε κάτι που είτε έχουμε στο μυαλό μας - βλέπε εμφάνιση των ιπποτών της κοιλάδας, επίθεση των Άμπερ εκ των έσω στον Μπόλτον - είτε σε κάτι που δε φανταζόμαστε γιατί αλλιώς σκούρα τα πράγματα ............... Sad
Reply
#4
Εμένα το στήσιμο μου θυμίζει λίγο Braveheart!
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply
#5
https://www.youtube.com/watch?v=rHlN3ur8ilg
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply
#6
Πολύ καλό τρέιλερ
και δείχνει αλλά και δεν δείχνει (σποϊλάρει)  και μου άρεσε το πολύ φλασμπακ.
- Δεν έδειξε (όχι ότι μας ενδιαφέρει ιδιαίτερα)  άλλες σκηνές πλην Βορρά. Λέτε το 9ο  να 'ναι μόνο Βορράς; τέλειο!
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
#7
[member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]  Είναι fan-made trailer και όχι επίσημο της ΗΒΟ. Λογικά λόγω μεγέθους του επεισοδίου θα έχει και άλλα μέρη νομίζω (ίσως να δούμε στα γρήγορα τι γίνεται με τον Σαμ ή το Ντορν που έχει ξεχαστεί).
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply
#8
Quote: Είναι fan-made trailer 
(bow) (bow)
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
#9
(15-06-2016, 11:55 AM)jermn link Wrote: [member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]  Είναι fan-made trailer και όχι επίσημο της ΗΒΟ. Λογικά λόγω μεγέθους του επεισοδίου θα έχει και άλλα μέρη νομίζω (ίσως να δούμε στα γρήγορα τι γίνεται με τον Σαμ ή το Ντορν που έχει ξεχαστεί).


Κι εγώ προσκυνώ, είναι φοβερό σαν τρέηλερ .............. δεν ξέρω γιατί αλλά σήμερα μου έχει κάτσει πολύ ανάποδα το feeling πως ο επόμενος απρόβλεπτος θάνατος μπορεί να είναι ο Τόρμουντ ............ μη με ρωτήσετε γιατί, έτσι χωρίς λόγο κι ελπίζω απλά να βγω λάθος........
Reply
#10
(15-06-2016, 02:33 PM)Neige link Wrote: Κι εγώ προσκυνώ, είναι φοβερό σαν τρέηλερ .............. δεν ξέρω γιατί αλλά σήμερα μου έχει κάτσει πολύ ανάποδα το feeling πως ο επόμενος απρόβλεπτος θάνατος μπορεί να είναι ο Τόρμουντ ............ μη με ρωτήσετε γιατί, έτσι χωρίς λόγο κι ελπίζω απλά να βγω λάθος........


Να σου πώ την αλήθεια για Τόρμουντ θα στεναχωρηθώ αν πεθάνει! Και για τον ανεκπλήρωτο έρωτα του για την Μπριένε και για τον όλο χαρακτήρα του στην σειρά! Ελπίζω να βγείς λάθος!!
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)