Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Νέο casting παιχνίδι.
#1
Εντελώς χωρίς νόημα, μονός λόγος ύπαρξης είναι η πλάκα.
Τελευταία παρακολουθούσα ελληνικές σειρές και μου ήρθε η ιδέα για αυτό του τύπου παιχνίδι. Στο αγγλικό φόρουμ έχουμε ένα παιχνίδι που λέγεται  «Cast the actor!» οπότε σκέφτηκα να έχουμε και σε αυτό το φόρουμ το ίδιο παιχνίδι αλλά με ένα twist. Αυτό το παιχνίδι θα είναι το «Cast the actor!: greek edition». Δηλαδή ο καθένας ποστάρει ένα Έλληνα ηθοποιό ή Ελληνίδα ηθοποιό και ο επόμενος λέει ποιον χαρακτήρα θα μπορούσε να παίξει αν το Game of Thrones ήταν ελληνική σειρά.
Please είναι παιχνίδι ας μην αναλώσουμε το χιούμορ και την φαντασία μας σε συζητήσεις περί του γεγονότος ότι είναι απλά αδύνατο να συμβεί.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#2
Παιδεύομαι πολλή ώρα μα δε μου βγαίνει...
Δευτερόλεπτσ πριν όμως μου ήρθε ένα όνομα αλλά είναι παλιός :  Μάνος Κατράκης - τον φαντάστηκα σε δυο ρόλους.

- Τώρα να λέμε και για πού θελουμε κάποιον ή να το αφήνουμε σε άλλους.  Θα προτιμούσα να λέγαμε οι ίδιοι .
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
#3

(03-09-2016, 05:35 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: - Τώρα να λέμε και για πού θελουμε κάποιον ή να το αφήνουμε σε άλλους.  Θα προτιμούσα να λέγαμε οι ίδιοι .
Εάν θέλει να πει κάποιος και την γνώμη του για την επιλογή του είναι οκ, ότι θέλετε μόνο να είναι Έλληνας ή Ελληνίδα.

Λοιπόν για την επιλογή σου Μανός Κατράκης μου βγάζει κάτι σε BloodRaven ή  Corlys the Sea Snake Velaryon.

Δική μου επιλογή Γιώργος Χωραφάς.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#4
- Κατράκης για : Αέρις ο Τρελός  ή Ταίγουιν
- Χωραφάς  :  Νεντ ;
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
#5
Next?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#6
-Δημήτρης Καταλειφός
-Τάσος Νούσιας
Reply
#7
(03-09-2016, 06:22 PM)King of Westeros link Wrote: -Τάσος Νούσιας
[size=1em]H funny στιγμή που βλέπεις τον Νούσια (απλά θεός [/size][size=1em] ) σε [/size]σειρά[size=1em] στo youtube και ταυτόχρονα βλέπεις αυτό το post. [/size]

[size=1em]Τάσος Νούσιας Benjen Stark, Torregg, SmallJon Umber.[/size]

[size=1em]Δημήτρης Καταλειφός Tywin Lannister[/size]




[size=1em]Ζέτα Μακρυπούλια
[/size]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#8
Πλάκα έχει αυτό (αν και δεν τα πάω καλά με έλληνες ηθοποιούς).


Την Ζέτα Μακρυπούλια (που βλέπω παραπάνω) για Μάρκαρυ Τυρέλ.


Εγώ προτίνω για Σέρσει την Βίκυ Καγιά και για Ρόμπ Στάρκ τον Άνθιμο Ανανιάδη.



“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply
#9
Κατρακης σιγουρα για tywin lannister! Ειδικα πιο νεος...

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)