Poll: Μιλάμε για το φινάλε της σειράς, όχι των βιβλίων!
You do not have permission to vote in this poll.
Ντάνυ
10.00%
1 10.00%
Τζον
30.00%
3 30.00%
Το παιδί της Ντάνυ και του Τζον
20.00%
2 20.00%
Ο ΝΚ θα επικρατήσει και θα κάνει το Westeros ένα τεράστιο Zombieland
0%
0 0%
Η Σέρσι (αφού τους καθαρίσει όλους ή πεθάνουν ολοι και αυτή την βγάλει λάδι)
0%
0 0%
Άλλος (θα αναφέρω σε μήνυμα)
40.00%
4 40.00%
Total 10 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ποιος πιστεύετε ότι θα κάτσει στον Σιδηρούν Θρόνο όταν όλα τελειώσουν;
#1
Για να δούμε ποιος θα μαντέψει σωστά!
Olga Markatou, First of her Name, Bouboulina of the Narrow Sea, Queen of the Tomatoes and Protector of Palaio Psychiko
Reply
#2
Μερικές φορές σκέφτομαι ότι θα είναι ο Τζον και η Ντάνυ, αλλά άλλες φορές είμαι 100% πεπεισμένη ότι θα κάνουν κάτι εντελώς διαφορετικό.

Βέβαια όταν έχεις φτάσει στην τελική ευθεία, στενεύει το περιθώριο για εκπλήξεις.
Reply
#3
Εγώ θα ποντάρω στον Τζέντρυ!! Εϊναι μπάσταρδος Μπαράθηον αλλά τον έχουμε φάει αρκετά στη μάπα για να μας τον σκοτώσουν τώρα! Και άμα ειδικά γίνει Βασιλίας στα 7 Βασίλεια με την Άρυα δίπλα του, θα είναι γαμάτο! Όπως και να έχει, και Βασιλιάς να μη γίνει, το Στόρμ Εντς το έχει στο τσεπάκι του, άμα νομιμοποιηθεί ως Τζέντρυ Μπαράθηον από καμία Ντάνυ ή κανέναν Τζον.
Olga Markatou, First of her Name, Bouboulina of the Narrow Sea, Queen of the Tomatoes and Protector of Palaio Psychiko
Reply
#4
Η βασίλισσα Νταινέρυς, η Θυελλογέννητη, η μητέρα των Δράκων. Χέρι της θα είναι ο Τύριον Λάννιστερ και σύζηγος της ο Τζον Σνόου.
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#5
η αντιβασιλισσα Σανσα ως θεια και κηδεμονας του ανηλικου βασιλια η βασιλισσας.
Reply
#6
εννοειται οτι η προβλεψη μου ειναι εντελωε αυθαιρετη και δεν χρειαζεται να την παρουμε στα σοβαρα
Reply
#7
[member=3504]forestchild[/member]
Πάντα παίρνω στα σοβαρά ότι αφορά το ενδεχόμενο η Σάνσα να γίνει βασίλισσα.

[Image: tumblr_n1d8y1YGMg1se9fcoo1_500.gif]
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#8
(03-03-2019, 08:56 PM)forestchild link Wrote: η αντιβασιλισσα Σανσα ως θεια και κηδεμονας του ανηλικου βασιλια η βασιλισσας.
Έχω διαβάσει κάτι leaks (των οποίων η αξιοπιστία αμφισβητείται) ότι
Show Content
Reply
#9
Αλυσάννη Ταργκ να την πω την αμαρτια μου με ξεσκεπασες, δεν ηταν τοσο αυθαιρετη η αποψη μου, βασιζοταν σε αμφιβολου ποιοτητας διαροες και σποιλερ, και μια ντροπη την εχω γι αυτο. Υπαρχει κι ενας αλλος λογος που αυτο το τελος μου κανει ενα κλικ, και ειναι λιγο δυσαρεστη, το να κατσει στο θρονο ενας απο την αγαπημενη μας "αγια" τριαδα (Τζον,Ντανυ και Τυριον) δεν το βρισκω και τοσο Μαρτινικο.

Υ.Γ. Στο γκιφ που ανεβασες, ειχα ξεχασει το οτι οντως την Σανσα, απο μικρη η μανουλα της, την μεγαλωνε για να γινει καποια μερα βασιλισσα. χμμμμ
Reply
#10
Τόσο στα βιβλία όσο και στην σειρά, υπάρχουν υποννοούμενα ότι ίσως η Σάνσα γίνει βασίλισσα.

[Image: tumblr_osopisIBQv1u11iupo8_r1_1280.gif]

[Image: MiniatureAthleticAfghanhound-max-1mb.gif]
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)