Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 4ο - The Last of the Starks
#1
Συζήτηση για το 4ο επεισόδιο του όγδοου κύκλου της σειράς, The Last of the Starks. Η αναφορά πληροφοριών από τα βιβλία είναι δυνατή.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#2
Μα καλά, πόσες φορές θα τους παγιδεψει ο Εουρον μέχρι να καταλάβουν ότι πρέπει να στέλνουν ανιχνευτές. Και αυτη η ντανι ολόκληρη αρμάδα δεν την είδε; και καλα αυτοί οι σιδερογενετοι, την κορακακη εχουν μανα;ειχαμε τον ολυμπιονικη ακοντισμου, τωρα έχουμε και τα παιδια του no look shot.

Παιρνω τον λυκο και φευγω, καντε οτι νομίζετε.
Reply
#3
Δεν μπορω να φανταστω τι αλλο θα σκεφτουν για να καταστεψουν μια εκπληκτικη σειρα
Reply
#4
Πολύ βιαστική η 8η σεζόν κατά τη γνώμη μου...έχει τόσα πολλα που θα ήθελα να δω αναλυτικότερα...Τέλος πάντων. Εγώ τώρα κατάλαβα καλά ότι ο τζεϊμι πάει να υπερασπιστει την Σερσεϊ?
ΤΟΣΟ ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ?? Η το κατάλαβα λάθος?
Reply
#5
Ξεπαρθενέψαμε την Μπριέν σ' αυτό το επεισόδιο.

Επίσης, οι παραγωγοί δείχνουν να ετοιμάζουν την Ντάνυ για τρέλα, and i'm not fine with dat.

Τέλος, γεια σας παίδες! Τι κάνετε βρε?
"Who are you, child?"
"No one."
Reply
#6
Πως με τοσα πολλά λεφτά στην διάθεσή σου να βγάλεις ενα τόσο πρόχειρο αποτέλεσμα.
Reply
#7
Μπριέν και Τζέιμυ= ΛΑΒ, επιτέλους ύστερα από τόσο will they, won't they, δικαιώθηκα. Μακάρι στο επόμενο επεισόδιο η Ιπποτης να έχει ναυτία, πρωινή.
[member=2999]efatsi[/member]
Όντως βιαστική αλλά τι να γίνει...
Θεωρία δική μου για τον Τζέιμυ
Στον Μωβ Γάμο είχαμε μια σκηνή που έγραψε ο Μάρτιν.
Ενώ στα βιβλία ο Τζέιμυ δεν πήγε στον γάμο για να σώσει την Μπριέν

[Image: tumblr_mju9ojwT8f1qlxbtso2_500.gif]

Στην σειρά πρόλαβε να κάνει και τα δύο και η Μπριέν όχι μόνο ήταν παρούσα στον γάμο αλλά συνεχάρη και τους νεόνυμφους

[Image: tumblr_n40q52SSrk1rihnh5o4_r1_250.gif]

Και είπε στην Σέρσεϊ ότι ο Τζέιμυ την έσωσε

[Image: giphy.gif]

Και η Σέρσεϊ ήθελε να μάθει τι ακριβώς κάνει με τον Τζέιμυ η Μπριέν

[Image: 5sBd.gif]

Και όταν την κατηγόρησε ότι τον αγαπάει

[Image: giphy.gif]

η Μπριέν αποχώρησε ευγενικά

[Image: PYoM.gif]

Άουτς.

Νομίζω ότι ο Τζέιμυ έφυγε για να σκοτώσει την Σέρσεϊ και λογικά γνωρίζει ότι η Μπριέν δεν θα είναι ασφαλής.

Αυτό που με απογοήτευσε είναι η σκηνή Σάνσα-Σάντορ....

He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#8
[Image: 60194154_676822382772237_585769438075997...e=5D5F17EC]
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)