Game Of Thrones - Greek Community
Eξομολογήσεις... - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Eξομολογήσεις... (/thread-397.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Απ: Eξομολογήσεις... - odykal - 22-06-2014

Εξομολογούμαι ότι, παρόλο που υπάρχει η περίπτωση να πετροβοληθώ ;D, στεναχωρήθηκα αφάνταστα με το θάνατο του Τάιγουιν (ειδικά ο τρόπος που πέθανε δεν του άξιζε με τίποτα).


Απ: Eξομολογήσεις... - iris - 22-06-2014

εξομολογούμαι οτι έχω ήδη στερητικό σύνδρομο κ έχει περάσει μόνο μια εβδομάδα..πως θα περάσει ο χρόνος? και το βιβλίο αργεί ακόμη περισσοτερο :-[


Απ: Eξομολογήσεις... - Aerion Targaryen - 22-06-2014

Εξομολογούμαι πως θα προτιμούσα μία σειρά (και βιβλία) που θα αφορούσε τα γεγονότα που έγιναν στο παρελθόν.
Έχω δει 2-3 όνειρα που είμαι ακόλουθος του Viserys Ser Jorah φάση και για κάποιο ρόλο μου αρέσει.
Θα μου άρεσε ο Baelish να πάρει τον θρόνο.
Όσο περνάει ο καιρός μου την σπάει η Daenerys όλο και περισσότερο.
Λατρεύω τους τρελούς Targaryen  Tongue


Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - Winter is here - 22-06-2014

(22-06-2014, 06:06 PM)iris link Wrote: εξομολογούμαι οτι έχω ήδη στερητικό σύνδρομο κ έχει περάσει μόνο μια εβδομάδα..πως θα περάσει ο χρόνος? και το βιβλίο αργεί ακόμη περισσοτερο :-[
μμμ... πλησιαζει Δευτερα, μερα που περιμενα καινουριο επεισοδιο :'(


Απ: Eξομολογήσεις... - atropos - 25-06-2014

Εξομολογούμαι ότι έχω δει όλα τα επεισόδια σε HD και κάθε φορά που διαβάζω ότι κάποιος το βλέπει σε stream, απογοητεύομαι ΠΟΛΥ...

(τόσα γραφικά, τόσα σκηνικά και κουστούμια, ηχητικά εφέ κλπ πιξελιασμένα και σε ήχο stereo..; Θα σας κρίνει ο Ρλορ!)


Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - sunspear - 25-06-2014

(25-06-2014, 06:08 AM)atropos link Wrote: Εξομολογούμαι ότι έχω δει όλα τα επεισόδια σε HD και κάθε φορά που διαβάζω ότι κάποιος το βλέπει σε stream, απογοητεύομαι ΠΟΛΥ...

(τόσα γραφικά, τόσα σκηνικά και κουστούμια, ηχητικά εφέ κλπ πιξελιασμένα και σε ήχο stereo..; Θα σας κρίνει ο Ρλορ!)

Το αυτό.


Απ: Eξομολογήσεις... - Sol - 02-07-2014

  • Εξομολογούμε ότι η μάχη στο μαυροπόταμο μου άρεσε πιο πολύ από την μάχη στο τοίχος.
  • Εξομολογούμε ότι πολλές φορές δεν καταλαβαίνω πολλά πράγματα από τη σειρά (όπως για παράδειγμα που βρέθηκαν τα παιδάκια στο τελευταίο επεισόδιο του 4ου κύκλου) και μπαίνω εδώ για να καταλάβω τι γίνεται.
  • Εξομολογούμε ότι δεν διαβάζω τα βιβλία (θέλω να δω την σειρά και μετά να τα διαβάσω για να έχω αγωνία και γιατί όταν διαβάζω ένα βιβλίο μετά η ταινία μου φαίνεται κάπως) αλλά δεν κρατιέμαι και  μπαίνω και διαβάζω όλα τα σχόλια και τα spoilers (πως στο καλό είναι η Ελληνική λέξη δε ξέρω)..
  • Εξομολογούμε ότι όταν πέθανε η Ιγκριτ έκλαιγα.. Και τις τρεις φορές που το είδα...



Απ: Eξομολογήσεις... - odykal - 02-07-2014

Εξομολογούμαι ότι, παρόλο που έχει περάσει σχεδόν ένας μήνας, ακόμα δεν μπορώ να δω τον πολύ βίαιο θάνατο του Oberyn. Sad Sad Sad Κάθε φορά σταματάω το βίντεο τη στιγμή που το Βουνό φτύνει αίμα, και μετά το βάζω από την αρχή, αλλά πάλι δεν αισθάνομαι "πλήρης". Ευτυχώς που υπάρχει και η Denial version.....


Απ: Eξομολογήσεις... - Venier - 03-07-2014

Εξομολογούμαι ότι αγαπώ τα σπόιλερς!!!!!!!
Όχι τα πολύ λεπτομερή αλλά αυτά που δίνουν μια γενική ιδέα για το τι θα ακολουθήσει... τα αγαπώ και μέχρι στιγμής έχω ανοίξει όλα όσα έχω πετύχει εδώ Tongue
Κ εξομολογούμαι ότι στις αρχές μου άρεσε πάρα πολύ η ιδέα να δω μαζί Jon-Dany αλλά κ οι δύο έχουν πολύυυ δρόμο μέχρι να ωριμάσουν κ να είναι έτοιμοι ο ένας για τον άλλον.


Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - odykal - 07-07-2014

(03-07-2014, 11:00 AM)Venier link Wrote: Εξομολογούμαι ότι αγαπώ τα σπόιλερς!!!!!!!
Όχι τα πολύ λεπτομερή αλλά αυτά που δίνουν μια γενική ιδέα για το τι θα ακολουθήσει... τα αγαπώ και μέχρι στιγμής έχω ανοίξει όλα όσα έχω πετύχει εδώ Tongue

Και εγώ ακριβώς το ίδιο!!!!! ;D ;D ;D
Πρέπει να εξομολογηθώ μάλιστα ότι έχω σποιλαριστεί εκούσια σχεδόν σε όλα τα σημαντικά γεγονότα (χωρίς πολλές λεπτομέρειες όπως αναφέρεις και εσύ), με εξαίρεση τον θάνατο του Νεντ που πραγματικά ξενέρωσα για .... μια ημέρα και μετά επανήλθα!!! ;D ;D ;D ;D