Game Of Thrones - Greek Community
Eξομολογήσεις... - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Eξομολογήσεις... (/thread-397.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Απ: Eξομολογήσεις... - parisstark - 08-10-2014

Εξομολογουμαι οτι το νεο album των SlipKnoT τα σπαει !!!!!!!και ειναι καλυτερο απο το θανατο του joffrey !!!


Απ: Eξομολογήσεις... - nirne - 09-10-2014

Εξομολογούμαι ότι αυτό το θρεντ μου αρέσει τόσο πολύ που δυο φορές μέχρι τώρα το έχω πάρει από την αρχή και το έχω ξαναδιαβάσει ολόκληρο!  ;D


Απ: Eξομολογήσεις... - Venier - 10-10-2014

Εξομολογούμαι το θανάσιμο αμάρτημά μου: εδώ κ εναμίση μήνα ΔΕΝ έχω διαβάσει τα 4-5 τελευταία κεφάλαια του 1ου βιβλίου. Δεν ξέρω γιατί, απλά αρνούμαι.


Απ: Eξομολογήσεις... - Safira - 11-10-2014

1) Εξομολογούμαι ότι η αγαπημένη μου συνήθεια το καλοκαίρι ήταν να διαβάζω Game of Thrones στην ακρογιαλιά μέχρι που σκοτείνιαζε και δεν έβλεπα άλλο.
2) Εξομολογούμαι ότι θέλω να αγοράσω και τα υπόλοιπα βιβλία της σειράς, ακόμα κι αν δεν μου περισσεύουν να πάρω ούτε ένα κουτί καφέ.


Απ: Eξομολογήσεις... - jons spearwife - 15-10-2014

Εξομολογούμαι ότι από ότι έχω δει μέχρι τώρα για την 5η σεζόν της σειράς κατάλαβα ότι έκανα καλά και την είχα παρατήσει. Θα βλέπω μονό στο yt τα κομμάτια του Doran του Stannis του Jon και του Davos.


Απ: Eξομολογήσεις... - sunspear - 10-03-2015

Εξομολογούμαι ότι έχω πολύ καιρό να γράψω...

Εξομολογούμαι ότι θα προσπαθήσω να διαβάσω οοοοόλα τα post που έχετε κάνει σε αυτό το διάστημα...

Εξομολογούμαι ότι δεν διαβάσει ακόμα το The World of Ice and Fire. Κρατάω μούτρα στον GRRM. Διότι δεν μπορώ να κάθομαι και να διαβάζω για το πως κούρευαν το γρασίδι οι Tyrells  ;D ;D ;D ενώ ζω το δράμα της αγωνίας του θα γίνει στο Τείχος και στο Essos....


Απ: Eξομολογήσεις... - Venier - 21-04-2015

Εξομολογούμαι ότι μου λείψατε αλλά όσο δεν παίζει η σειρά είναι λίγο υποτονικό το φορουμάκι.
Επιπλέον εξομολογούμαι ότι για ένα 4μηνο σχεδόν είχα παρατήσει το 1ο βιβλίο γιατί δεν ήθελα να διαβάσω τη σκηνή που πεθαίνει ο Νεντ. (τώρα είμαι στα μισά του 2ου)
Εξομολογούμαι ότι είδα κ τα 4 επεισόδια του 5ου κύκλου με τη μία Tongue
και ότι προτιμώ να πεθάνει η Μπριέν παρά να σκοτώσει τον Στάννις.
Show Content



Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - atropos - 21-04-2015

@Venier Και εγώ και τα 4  με τη μία τα είδα και επίσης προτιμώ να πεθάνει η Μπριέν παρά να σκοτώσει τον Στάννις. Κάθε φορά που το λέω όμως αυτό, ξέρω ότι ΠΡΑΚΤΙΚΑ θα με βολέψει να πεθάνει ο Στάνις για να αφήσει σε άλλον (λαοφιλέστερο Tongue )τη θέση του Θρόνου!

Όσο για το spoiler σου, πιστεύω ότι αυτό περισσότερο ειναι στο μυαλό της Μελισάνδρας παρα πρόκειται να το κάνει actually ο Στάνις..


Απ: Eξομολογήσεις... - Venier - 21-04-2015

Πφφφ... αν είναι να σκοτώσει τον Στάννις, ας έχει ελευθερωθεί πρώτα το Γουίντερφελ! Να ξεκάνει τους Μπόλτον και μετά. Ή μπορεί να προστατέψει τη Σάνσα, η Σάνσα να της ζητήσει να βοηθήσει στον καταποντισμό των Μπόλτον (αμήν και πότε!!!!) και να έχουμε μια προσωρινή σύμπραξη Μπριέν-Στάννις.
νομίζω ότι αρχίζω να σπαμμάρω όμως οπότε σταματάω τις υποθέσεις σε αυτό το τόπικ Tongue

(άκου εκεί δεν είναι ο Στάννις λαοφιλέστατος! τς τς τς!!!)


Απ: Eξομολογήσεις... - atropos - 21-04-2015

Ο Στάνις πραγματικα στο τέρμα κάτω των πραγμάτων που "ειναι", ειναι λαοφιλής Tongue