Game Of Thrones - Greek Community
Eξομολογήσεις... - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Eξομολογήσεις... (/thread-397.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Απ: Eξομολογήσεις... - sunspear - 10-05-2015

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά... Με συγκινήσατε. Ειλικρινά.


Απ: Eξομολογήσεις... - no one - 10-05-2015

@Σιέρα

Ρ'λλορ? Τς τς τς, τι αιρετικά πράματα είναι αυτά που λες;


Απ: Eξομολογήσεις... - jons spearwife - 10-05-2015

(09-05-2015, 11:31 PM)no one link Wrote: Καλή επιτυχία Lord Sunspear. Είθε ο Πολεμιστής να σου δίνει κουράγιο, ο Σιδηρουργός να ευοδώνει τη δουλειά σου και η Γριά να σε καθοδηγεί.
(κλέβοντας αδιάντροπα την έμπνευση του no one;

@sunspear
είθε ο Father  να σε οδηγεί στον δίκαιο δρόμο.
Είθε η Mother να σου δίνει αγάπη για την δουλεία σου
Είθε ο Warrior να σε οδηγεί με δύναμη στην μάχη της εργασίας
Είθε ο Smith  να σε οδηγεί στην καλή εξέλιξη της εργασίας.
Είθε η Crone να σου δίνει σοφία.


Απ: Eξομολογήσεις... - atropos - 22-05-2015

Εξομολογούμαι ότι πλέον περισσότερο απ'όλους ανυπομονώ να δω νεκρό το Μικροδάχτυλο.

Παραέζησε με τα τόσα ρίσκα που έχει πάρει (ειδικά στη σειρά)


Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - Venier - 22-05-2015

(22-05-2015, 08:24 AM)atropos link Wrote: Εξομολογούμαι ότι πλέον περισσότερο απ'όλους ανυπομονώ να δω νεκρό το Μικροδάχτυλο.

Παραέζησε με τα τόσα ρίσκα που έχει πάρει (ειδικά στη σειρά)
Σε παρακαλώ μεσιέ, προηγείται η Σέρσεϊ! Tongue


Απ: Eξομολογήσεις... - K. - 22-05-2015

Ααα ναι!!! Πρώτα πρώτα η Σέρσεϊ!!!

Άλλωστε όσον αφορά τον Μικροδάχτυλο, μέσα στο σκάνδαλο και στην λοβιτούρα έχουμε μεγαλουργήσει!!!  Wink


Απ: Eξομολογήσεις... - iris - 28-05-2015

Πριν αρκετό καιρό άρχισα να ξαναδιαβάζω τα βιβλία και πρέπει να εξομολογηθώ οτι είμαι ακόμη    στο πρώτο!  Δεν προχωρά καθόλου! 
Γιατι? Γιατί βλέπω παντού εχθρούς κ συνομωσίες κ όλα μου φαίνεται οτι εχουν βαθύτερο νόημα κ κατι προοικονομούν για τη συνέχεια και πιο πολυ σκέφτομαι παρά διαβάζω τελικα..Κούραση!! Πολύ κούραση!!! :Smile :Smile :Smile


Απ: Eξομολογήσεις... - odykal - 11-06-2015

Εξομολογούμαι ότι μου αρέσει απίστευτα (σε ποιον δεν αρέσει άλλωστε) να διαβάζω τις αναρτήσεις του SANDOR CLEGANE. Ήθελα να το γράψω εδώ και καιρό, αλλά συνεχώς το ξεχνούσα. Ευτυχώς ύστερα από το χτεσινό post για τον Θορν το ξαναθυμήθηκα  Wink


Απ: Eξομολογήσεις... - K. - 11-06-2015

Έχω να σας εξομολογηθώ μια απόφασή μου: έστω κι αν αυτό σημαίνει πως η ανάγνωση και η δημιουργία σημειώσεων για το νέο σχολικό έτος, λόγω του νέου εξεταστικού συστήματος, θα πάει πίσω, αποφάσισα να κατεβάσω τα βιβλία στο tablet και να ξεκινήσω νέα ανάγνωσή τους μπας και ξεστραβωθώ.

Την ευλογία σας!!!


Απ: Eξομολογήσεις... - summer - 18-06-2015

Ας εξομολογηθώ:

1. Θέλω να σκοτωθεί ο Jamie γιατί αν δεν το κάνει, και συνεχίσει να είναι αυτό που τώρα είναι, θα τον ερωτευτώ στο τέλος (inlove).

2. Προτιμώ και εγώ που τα παιδιά είναι δικά του και όχι του Roberts (OMG)!

3. Καταβάθως καταλαβαίνω περισσότερο τη Cersei από όσο θέλω να δείχνω (shake)

4.  Μου λείπει ο ρόλος του Tywin ( Θα τα έκανε αυτά ο σπούργιτης στον Tywin; όχι πείτε μου. Θα τα έκανεWink και δεν φτάνει που παίρνουν έναν ολόκληρο άρχοντα Tywin, τι παίρνω πίσω, ένα σπουργίτι ξυπόλυτο. Τι να το κάνω;

5. Ποτέ δεν συμπάθησα τη γυναίκα του Stark...

6. Ποτέ δε λυπήθηκα τον Ρικ...πρώην Theon...για όσα του έκανε ο Bolton.

7. Είναι σκηνές που γελάω με τη Μελισάντρε...ειδικά όταν πιάνει χιόνια...το μυαλό μου πάει σε ελληνική ταινία και τη φαντάζομαι να φωνάζει "Ρε παιδιά, ρίξτε ένα κατοστάρικο να διαλυθεί το χιόνι..." χαχα...βραχυκύκλωμα...