Game Of Thrones - Greek Community
Eξομολογήσεις... - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Eξομολογήσεις... (/thread-397.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Απ: Eξομολογήσεις... - SANDOR CLEGANE - 20-06-2015

[member=3199]Ελενη Κ[/member] ,
έχω ήδη διαβάσει  την ιστορία του nick-name σου  και παρατηρώ ότι ενώ στην Κ.σελίδα γράφει δίπλα στο εικονίδιο σου "fire and Ice" (άρα η επιθυμία σου εκπληρώθηκε) στο παρόν γράφει "Ελένη Κ " !
2ο : νομίζω ότι ίσως ξεφύγαμε απ' το τόπικ , χωρίς να είμαι αρμόδιος γι' αυτό,  με θέμα τη "Ντάνυ"

και 3ο (της παρούσας στιγμής) : θέλω να βάλω ένα εικονίδιο  και τα 'χω χάσει με τόσα πολλά (αυτό είναι εξομολόγηση),  και θα 'θελα να επανέλθει το παλιό λιτό καθεστώς  που διαλέγεις ανάμεσα σε 10 !!


Απ: Eξομολογήσεις... - nirne - 20-06-2015

[member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]

Διευκρινιστικά. Το θέμα σ' αυτό το τόπικ δεν είναι η Ντάνυ, αλλά εξομολογήσεις των μελών του φόρουμ. Φυσικά, μπορεί να συζητηθεί κάποια επιμέρους εξομολόγηση σε τρεις-τέσσερις αναρτήσεις, αλλά καλό είναι να μην το παρακάνουμε, γιατί το θρεντ δεν προορίζεται για αναλύσεις και συζητήσεις.  Smile

Γενικότερα, καλό είναι να νιώθουν οι φίλοι σ' αυτό το θρεντ ότι αν κάνουν την εξομολόγησή τους, δεν θα δεχτούν κριτική από άλλα μέλη. Θεωρούμε ότι είναι βασικό αυτό.



Απ: Eξομολογήσεις... - fire and ice - 20-06-2015

(talk)αν οι εξομολογησεις ορισμένων μελών ταυτίζονται και θελουν να βρισκουν Συμπαρασταση (wasntme) στις εξομολογησεις τους ή επιθυμούν να αιτιολογήσου ν τις εξομολογησεις τους δεν νομίζω ότι κάτι τέτοιο ξεφεύγει από το θέμα. ..αντιθέτως μου φαίνεται πιο διασκεδαστικό.τώρα αν οι εξομολογησεις συγκεντρωθηκαν σε έναν ήρωα σημαίνει ότι ο ήρωας προκαλεί αρκετά σχόλια. Σε κάθε περίπτωση όμως τα παλιότερα μέλη είναι πιο έμπειρα και ίσως έπρεπε να ανοιχτεί ένα νέο θέμα σχετικά με την παρουσία της ΝΤαινερυς στα βιβλία και στη σειρά.


Απ: Eξομολογήσεις... - nirne - 20-06-2015

[member=3199]Ελενη Κ[/member]

Γι' αυτό το λόγο είπα ότι είναι δυνατόν τα μέλη να συζητήσουν για λίγο κάποια επιμέρους εξομολόγηση. Νομίζω όμως ότι θα συμφωνήσεις ότι το παρόν θρεντ δεν είναι κατάλληλο για να περιοριστεί σε μια συζήτηση για την Ντάνυ ή για οποιονδήποτε άλλο χαρακτήρα ή για οποιαδήποτε άλλη εξομολόγηση. Θα ήταν εκτός θέματος.

Και βέβαια μπορείτε να ανοίξετε ένα θέμα για την Ντάνυ ή να ψάξετε στα προϋπάρχοντα θέματα του φόρουμ μήπως υπάρχει ήδη κάποιο. Χθες μάλιστα η Jon's Spearwife, αν δεν κάνω λάθος, άνοιξε ένα θρεντ όπου μπορείτε να μιλήσετε για την προσωπικότητά της Νταινέρυς Ταργκάρυεν.



Απ: Eξομολογήσεις... - sunspear - 21-06-2015

Εξομολογούμαι ότι ανακάλυψα το μυστικό του body fitness: Να είσαι διευθυντής καταστήματος 1600 τετραγωνικών και να δουλεύεις 12 ώρες την ημέρα Χ 6 ημέρες.

Εξομολογούμαι ότι η σκηνή με τον King Other να σηκώνει τα χέρια ανασταίνοντας τους νεκρούς είναι η κορυφαία σκηνή της σειράς.

Εξομολογούμαι ότι δάκρυσα στη σκηνή της δολοφονίας του Jon: παίζει σοβαρά να μην μπορέσω να ξαναδώ το συγκεκριμένο επεισόδιο.


Απ: Eξομολογήσεις... - Venier - 21-06-2015

Εδώ και 3-4 μέρες είμαι σε άρνηση με το θέμα του διαβάσματος και μπαίνω ανά 20λεπτο εδώ προκειμένου να αποφύγω τα βιβλία και τις σημειώσεις... Νομίζω φαίνεται απ΄τον αριθμό των ποστ μου! (giggle)


Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - dervil13 - 21-06-2015

(21-06-2015, 04:39 PM)Venier link Wrote: Εδώ και 3-4 μέρες είμαι σε άρνηση με το θέμα του διαβάσματος και μπαίνω ανά 20λεπτο εδώ προκειμένου να αποφύγω τα βιβλία και τις σημειώσεις... Νομίζω φαίνεται απ΄τον αριθμό των ποστ μου! (giggle)
Αν υπήρχε μάθημα ASOIAF στην σχολή θα το πέρναγες με 10 πιστεύω  (rofl)


Απ: Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - Venier - 21-06-2015

(21-06-2015, 05:22 PM)dervil13 link Wrote: [quote author=Venier link=topic=9494.msg16292#msg16292 date=1434904772]
Εδώ και 3-4 μέρες είμαι σε άρνηση με το θέμα του διαβάσματος και μπαίνω ανά 20λεπτο εδώ προκειμένου να αποφύγω τα βιβλία και τις σημειώσεις... Νομίζω φαίνεται απ΄τον αριθμό των ποστ μου! (giggle)
Αν υπήρχε μάθημα ASOIAF στην σχολή θα το πέρναγες με 10 πιστεύω  (rofl)
[/quote]
(giggle) με 10 θα το περνούσε η nirne, η Σιέρα, η Jon's, ο Sandor...
η kallia κ η Ελένη Κ θα έπαιρναν έξτρα βαθμούς λόγω δημιουργικής γραφής κ ο Laiono λόγω λεξιλογίου κ σωστής σύνταξης!

'ενα 6 μπορεί να έπιανα πάντως!

εξομολογούμαι ότι αυτό το μεγάλο κενό μεταξύ των σεζόν είναι ολίγον τι ξενερωτικό...
και αν σκεφτώ πλέον την τροπή της σειράς... ε νομίζω είναι σε κατήφορο.


Απ: Απ: Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - fire and ice - 21-06-2015


συνέχεια..
Εξομολογούμαι οτι:9)το να γράφεις στο  westeros.gr είναι εθιστικό
10)ενημερώνομαι απο το westeros.gr εδω και ένα χρόνο και πριν λίγες μέρες αποφάσισα να γίνω μέλος.
11)τα μέλη του westeros.gr έχουν δημιουργήσει μια πολύ ωραία διαδικτυακή παρέα (rofl)



Απ: Eξομολογήσεις... - nirne - 21-06-2015

Εξομολογούμαι ότι με "πείραξε" ο θάνατος του Τζον στη σειρά περισσότερο απ' ό, τι περίμενα (όχι ότι δεν το έχετε καταλάβει όλοι αυτό! Tongue). Πριν από λίγες μέρες, δεν είχα ιδέα ότι για μένα το Τραγούδι της Φωτιάς και του Πάγου χωρίς Τζον είναι τόσο... αδιάφορο...
Προσπαθώ να μπω σε κατάσταση άρνησης, αλλά δεν τα καταφέρνω.

Εξομολογούμαι ότι ελπίζω πως είναι φάση που θα μου περάσει!

[member=2882]Venier[/member]

Ευχαριστώ για το άριστα, αλλά φοβάμαι ότι δεν το αξίζω ακόμη.  :*