Game Of Thrones - Greek Community
Eξομολογήσεις... - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Eξομολογήσεις... (/thread-397.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Απ: Απ: Eξομολογήσεις... - marialulu - 27-07-2015

Quote:Εξομολογούμαι ότι...

... αντιπαθώ την Νταινέρυς.
... δεν μ' αρέσει καθόλου η θεωρία που λέει ότι ο Τύριον είναι γιος του Αίρυς.
... δεν θέλω ο Τζέιμι να τα φτιάξει με την Μπριέν.
... η πέμπτη σεζόν του "Παιχνιδιού του Στέμματος'' ήταν απογοητευτική.
... θέλω τον Στάννις για βασιλιά. (+)
... θέλω να πεθάνει η Σέρσει!
Tongue


Απ: Eξομολογήσεις... - Tormund - 04-08-2015

Εξομολογούμαι ότι ειδα τον  sir alistair thorne στην ακροπολη πριν 2 μερες και ντραπηκα να του μηλισω


Απ: Eξομολογήσεις... - SANDOR CLEGANE - 04-08-2015

[member=3145]Tormund[/member] ,

για: 
Quote: Εξομολογούμαι ότι ειδα τον  sir alistair thorne στην ακροπολη πριν 2 μερες και ντραπηκα να του μιλήσω 
με όνομα  "Tormund"  και εικόνα  [Image: index.php?action=dlattach;attach=213;type=avatar] ,  καλά έκανες και δεν του μίλησες !!!  *

- Πάμε σοβαρά,  ντράπηκες; Γιατί; Αν ήταν ο Σνόου ή κάποιος άλλος; Ή ίσως σεβάστηκες τις ιδιωτικές προσωπικές του στιγμές.  Πιστεύω όμως ότι θα του άρεσε αν ζητούσες με (εννοείται) ευγενικό τρόπο για φωτο ή αυτόγραφο ή ένα χαμόγελο ή του έδειχνες κάποιο σημάδι αναγνώρισης,  γιατί οι "κακοί" του cine  είναι οι πιο αδικημένοι  ως προς αγάπη και θαυμασμό απ' το μέσο κοινό ,  παρότι  ο ρόλος τους  ως "κακός"  είναι πάρα πολύ πιο δύσκολος απ' του "καλού" .  *  Βέβαια  αν φορούσες και μπλουζάκι "Σταρκ",  το έργο σου σίγουρα θα ήταν πιο δύσκολο. (φαντάζομαι  - απλώς να φοράς μπλουζάκι "Σταρκ" -  , να έχεις απλώς "αγαθές" προθέσεις,  αλλά να κάνεις κάποια, ασυναίσθητα,  ύποπτη κίνηση,  πχ  να πας να βγάλεις το στυλό σου από ... ,  κι ο  Θορν  να αλαφιάζεται, πισωπατάει και ... )

Τροποποίηση :
(μόλις μου ήρθε μια νέα απάντηση στον Tormunt  για την εξομολόγηση που έγραψε)
" Τέκνον μου,  μεγάλη αμαρτία, 
είχε κανένα Γουεϊρντγουντ στην Ακρόπολη για να προσευχηθείς;
Αν όχι, βρες ένα  ή βάλε στο pc σου μια εικόνα  και προσευχήσου  για συγχώρεση "


Απ: Eξομολογήσεις... - Tormund - 04-08-2015

το κακο ειναι οτι δεν σκοτωνουμε κορακια πλεον....γιναμε φιλοι


Απ: Eξομολογήσεις... - K. - 20-08-2015

Εξομολογούμαι ότι αισθάνομαι πάρα πολύ τυχερός που με πλάγιο τρόπο (και συγχωρέστε με αν απαγορεύεται έστω και η απλή αναφορά... είμαι στην διάθεση των διαχειριδτών φυσικά) βρήκα τα βιβλία στα Ελληνικά!!!

Επιτέλους θα αρχίσω επισταμένη μελέτη!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Κρίμα που τέλειωσα την γράμμωσή μου στις 15 του μήνα... οι ώρες μεταξύ των γευμάτων μου θα περνούσαν αέρα!!!


Απ: Eξομολογήσεις... - nirne - 20-08-2015

Καλό διάβασμα, Laiono!  :o


Απ: Eξομολογήσεις... - K. - 20-08-2015

Ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ!!! :-)


Απ: Eξομολογήσεις... - marialulu - 21-08-2015

Εξομολογουμαι ότι... 
...δεν κανω τον κοπο να διαβάσω τα αγγλικά χωρία που παραθέτονται στο φόρουμ.
...με μπερδεύουν οι αγγλικές έννοιες του  ΑΣΟΙΑΦ


Απ: Eξομολογήσεις... - nirne - 22-08-2015

Εξομολογούμαι ότι κι εγώ κουράζομαι να διαβάζω αποσπάσματα από τα βιβλία στ' αγγλικά και μερικές φορές δεν τα διαβάζω καθόλου, ειδικά όταν είναι λίιιιγο μεγαλούτσικα.  (blush)


Απ: Eξομολογήσεις... - karmarmi - 03-09-2015

Εξομολογούμαι ότι επιθυμώ διακαώς να εκδοθούν οι Άνεμοι του Χειμώνα πριν την έναρξη του έκτου κύκλου της σειράς. Ελπίζω να τα καταφέρει ο Martin... :S