Game Of Thrones - Greek Community
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones (/thread-627.html)



Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - SANDOR CLEGANE - 26-07-2016

[member=3005]summer[/member] ,
επειδή είναι και summer  ,
είπα τιμητικά να ψάξω να βρω κάτι για σένα.
Δεν έψαξα και πολύ. 
Summer στο Google  και (αυτό μου άρεσε) :

[Image: H17a-Canada-Dog-days-of-summer-puppy-in-...s-Mann.jpg]


Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - summer - 28-07-2016

(clap) (clap) (clap) (clap)  Και είναι τόσοοοοοοοοοοο cute!! Χαχα, τώρα θέλω κούταβο... (clap) (clap) (clap)


Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - SANDOR CLEGANE - 03-08-2016

Ας πούμε ... ευτράπελο :

  http://www.oneman.gr/Onefun/to-daxtylidi-toy-arxonta-entopisthke-kapoy-sto-teksas.4200126.html?utm_source=Contra&utm_medium=AllesEidiseis_article&utm_campaign=24MediaWidget 

αυτό που μ' άρεσε ιδιαίτερα :  " ότι θα τον εξορίσει για πάντα στα ορυχεία της Μόρντορ, ν' ακούει καθημερινά την γκρίνια του Σάουρον. "


Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - SANDOR CLEGANE - 03-08-2016

[move]  mini  Quiz  !!      (hug)  [/move]




-  (Για Αρχαρίους) Διαλλέξτε  επιλογή Α ή Β :

Ποιος είναι :  Α
Show Content

Ποιος είναι :  Β
Show Content

Απάντηση : 
Show Content

-  (Για Προχωρημένους 
Show Content
  )

Γ)   
Show Content
 

  Σπόιλερ
Show Content
 

ΥΓ: Έκανα πάνω από 10 τροποποιήσεις!!



Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - nirne - 03-08-2016

Αμαξάρα, φύση, ποίηση και Κιτ! Μα τι άλλο να ζητήσει κανείς;;;;;;;;;;;;;;;;;;  (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove)

ΦΟΒΕΡΗ διαφήμιση! Θενκς, Σάντορ!  (bow)

edit: Και μουσική θεϊκή! (μα πώς ξέχασα να την αναφέρωWink

Show Content



Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - Sword of the morning - 03-08-2016

Τι ωραία διαφήμιση [member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]!  (clap) όπως είπε και η  [member=194]nirne[/member] τα είχε όλα! Και το κουίζ όμως!  (party). Έσκασα στα γέλια! Το εκπληκτικό είναι ότι καθώς έβλεπα τη διαφήμιση σκεφτόμουν να ψάξω να βρω τους στίχους γιατί μου άρεσαν.Κοιτάζω αμέσως παρακάτω και τι να δω! Δεν υπάρχει λέω! Ευχαριστώ [member=194]nirne[/member]! Λατρεύω Ουίλιαμ Μπλέηκ!
Tο δεύτερο που μου ήρθε στο μυαλό με τη διαφήμιση ήταν μιά πολύ παλιότερη. Ίσως κάποιοι τη θυμάστε. Τη βάζω σε σπόιλερ γιατί είναι γνωστό το προϊόν και ίσως υπάρχει πρόβλημα με την ανάρτηση.

Show Content

Show Content



Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - nirne - 04-08-2016

[member=3323]Sword of the morning[/member]  , επί χρόνια κάποτε αυτή ήταν η αγαπημένη μου διαφήμιση λόγω του ποιήματος του Μπέρνς!
Σ' ευχαριστώ που μου τη θύμισες!!!!  (bow) (bow) (bow)


Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - SANDOR CLEGANE - 04-08-2016

[member=194]nirne[/member] & [member=3323]Sword of the morning[/member] ,
από ένα +    γιατί ... 
είστε  φοβεροί-φοβερές !!
Πού; πώς  τα πιάνετε τα ποιήματα;!!

Όταν έβαλα τη διαφήμιση  δεν άκουσα καθόλου το Σνόου (βέβαια στο νου μου είχα άλλα ... ) . 
Σήμερα που το ξανάδα,  άκουγα το "Τζον"  να μιλάει , να μονολογεί ακατάπαυστα,  να πιάνω ομοικαταληξιες, να απορώ (το εξηγώ αμέσως μετά)  και στο τέλος να διαπιστώνω  ότι ένας άλλος λόγος που δε θα μπορούσα να γίνω ηθοποιός  είναι ότι δε θα μπορούσα (και δε μπορώ)  να θυμηθώ  τόσα λόγια  (άντε στα λόγια να βάλεις κάτι άλλο  και να το "σώσεις" )  και τόσους στίχους!!
Κι εσείς ...  βρήκατε και το ποίημα  αλλά και τον ποιητή !!  (clap)  (bow) (bow)  (clap)

ΥΓ:  Λέω να κάνω "θρεντ"  κουίζ  παρόμοιο  (για να περνάει η ώρα - βέβαια εξαιρείται η wc, εκεί μόνο σουντόκου και σταυρόλεξα).  Τι λέτε;  |(


Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - SANDOR CLEGANE - 11-08-2016

Προς τιμήν ενός σπουδαίου αθλητή και ανθρώπου :

[Image: iliadis2.jpg]






Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - SANDOR CLEGANE - 11-08-2016

τροπ/ση :  Είναι κρίμα που το γράφω εδώ αλλά δεν ήθελα να γράψω νέο μνμ  και είναι εντελώς άσχετο με το προηγούμενο  αλλά δυστυχώς "χαλάει" το προηγούμενο:
Μπορεί κάποιος να πει  αν έχει κάποια ιδέα, γνώση  και να προτείνει λύση  για το ή τα  Ad Blocker  που μου έχουν εξαφανιστεί  και τα έχω "πάρει"  με τις διαφημίσεις ;

Τελικά το έβαλα σε χωριστο μνμ,  ε,  αλλιώς ντροπή ...