Game Of Thrones - Greek Community
[No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Εκ της διαχείρισης (https://agameofthrones.gr/forum-3.html)
+--- Forum: Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα (https://agameofthrones.gr/forum-13.html)
+--- Thread: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου (/thread-693.html)

Pages: 1 2


[No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - StrikingMist - 21-06-2015

θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει λεγοντας μου πως μπορω να αλλαξω το ονομα με το οποιο εμφανιζομαι?
Η βοηθεια ονλινε δεν ηταν και πολυ κατατοπιστικη

Απο οτι μπορειτε να καταλαβετε καινουργιος στο σιτε


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - nofear - 22-06-2015

Καλησπέρα Φίλιππε το όνομα με το οποίο εμφανίζεσαι στο φορουμ μπορείς να το αλλάξεις πηγαίνοντας από το menu στο  Προφίλ και Ρυθμίσεις Λογαριασμού

[Image: F2itSAu.png]

[Image: aGdJtNc.png] 

[Image: V31S5SN.png] 

Υπενθυμίζω πως έτσι αλλάζεις μόνο το display name και όχι το username . Οπότε για να συνδεθείς στο forum χρησιμοποιείς το username το οποίο έβαλες στην εγγραφή .


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - BassTard - 12-07-2015

Καλησπέρα,

Παρομοίως θα ήθελα να ξέρω πώς αλλάζει το όνομα. Στις παραπάνω οδηγίες το πεδίο που αναφέρει το όνομα είναι κλειδωμένο, και γενικώς δεν υπάρχει Display Name.


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - nofear - 12-07-2015

Καλησπέρα Σπύρο ξανά δοκίμασε τώρα λογικά θα σου έχει την επιλογή


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - BassTard - 12-07-2015

thanks, τώρα λειτουργεί μια χαρά!


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - SANDOR CLEGANE - 13-07-2015

[member=3228]BassTard[/member] ,
έξυπνο όνομα-nickname,  δεν το έπιασα με τη μια (το λεξιπαίγνιο),
και το άσχημο το έκανες όμορφο!


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - Rhaella Targaryen - 07-06-2016

Καλησπέρα,

Προσπαθώ να αλλάξω την προσωπική εικόνα προφίλ και μου δίνει τις παρακάτω επιλογές:

1.Χωρίς προσωπική εικόνα (Οκ το καταλάβαμε)
2.Επιλογή πορτραίτου από άλμπουμ (αν το επιλέξω μου βγάζει μια λίστα και ένα "nothing to do")
3.Δηλώστε πορτραίτο με URL (Τι φάση? ποιο url? που το βρίσκω?)
4.Αποστολή πορτραίτου (προσπαθώ να ανεβάσω αρχείο jpg . Όχι?? Μου εμφανίζει "Ο κατάλογος για αποστολή συνημμένων δεν είναι εγγράψιμος. Το συνημμένο σας ή το πορτραίτο σας δεν μπορεί να αποθηκευτεί.")

Ευχαριστώ


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - nirne - 07-06-2016

[member=3361]Rhaella Targaryen[/member] 

όπως εξήγησα και στο άλλο θρεντ, τα άβαταρ αυτή τη στιγμή δεν λειτουργούν για τα μέλη του φόρουμ. Ο λόγος είναι ότι αλλάξαμε προσωρινά σύνδεσμο και εδώ δεν είναι διαθέσιμες οι εικόνες των προφίλ των μελών. Όταν θα επιστρέψουμε στον παλιό μας σύνδεσμο, όλα θα γίνουν κανονικά όπως πριν και θα μπορούμε να συζητήσουμε για τον τρόπο που ανεβάζει κανείς εικόνα για το προφίλ του. Αυτή τη στιγμή, δεν μπορεί να εμφανιστεί τίποτα.


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - Rhaella Targaryen - 15-06-2016

(07-06-2016, 09:08 PM)nirne link Wrote: [member=3361]Rhaella Targaryen[/member] 

όπως εξήγησα και στο άλλο θρεντ, τα άβαταρ αυτή τη στιγμή δεν λειτουργούν για τα μέλη του φόρουμ. Ο λόγος είναι ότι αλλάξαμε προσωρινά σύνδεσμο και εδώ δεν είναι διαθέσιμες οι εικόνες των προφίλ των μελών. Όταν θα επιστρέψουμε στον παλιό μας σύνδεσμο, όλα θα γίνουν κανονικά όπως πριν και θα μπορούμε να συζητήσουμε για τον τρόπο που ανεβάζει κανείς εικόνα για το προφίλ του. Αυτή τη στιγμή, δεν μπορεί να εμφανιστεί τίποτα.

Η αλήθεια είναι ότι είχα γράψει το παραπάνω πριν δω την απάντηση σου στο άλλο!
Όπως και να έχει ευχαριστώ!
Ενημερώστε μας όταν γίνουν οι αλλαγές !  (rofl)


Απ: [No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου - Sword of the morning - 12-12-2016

Καλησπέρα

έχω σοβαρό πρόβλημα με το λογαριασμό μου! Έχει αλλάξει ο τρόπος που εμφανίζεται το φόρουμ όταν συνδέομαι, δεν μπορώ να κάνω τροποποίηση, όταν απαντώ δεν μου βγάζει βασικές λειτουργίες που είχα πριν στη διάθεσή μου όπως τη δυνατότητα της παράθεσης, του σπόιλερ, της ενσωμάτωσης συνδέσμου ή εικόνας, των εικονιδίων κλπ. Γενικά φαίνεται ότι τίποτα δε λειτουργεί!!! Να ανησυχήσω;;;; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το φόρουμ ή φταίει ο υπολογιστής μου;