Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[No Spoilers] Βοηθεια Περι Λογαριασμου
#1
θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει λεγοντας μου πως μπορω να αλλαξω το ονομα με το οποιο εμφανιζομαι?
Η βοηθεια ονλινε δεν ηταν και πολυ κατατοπιστικη

Απο οτι μπορειτε να καταλαβετε καινουργιος στο σιτε
Reply
#2
Καλησπέρα Φίλιππε το όνομα με το οποίο εμφανίζεσαι στο φορουμ μπορείς να το αλλάξεις πηγαίνοντας από το menu στο  Προφίλ και Ρυθμίσεις Λογαριασμού

[Image: F2itSAu.png]

[Image: aGdJtNc.png] 

[Image: V31S5SN.png] 

Υπενθυμίζω πως έτσι αλλάζεις μόνο το display name και όχι το username . Οπότε για να συνδεθείς στο forum χρησιμοποιείς το username το οποίο έβαλες στην εγγραφή .
There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we say to Death: ‘Not today’.
Reply
#3
Καλησπέρα,

Παρομοίως θα ήθελα να ξέρω πώς αλλάζει το όνομα. Στις παραπάνω οδηγίες το πεδίο που αναφέρει το όνομα είναι κλειδωμένο, και γενικώς δεν υπάρχει Display Name.
Reply
#4
Καλησπέρα Σπύρο ξανά δοκίμασε τώρα λογικά θα σου έχει την επιλογή
There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we say to Death: ‘Not today’.
Reply
#5
thanks, τώρα λειτουργεί μια χαρά!
Reply
#6
[member=3228]BassTard[/member] ,
έξυπνο όνομα-nickname,  δεν το έπιασα με τη μια (το λεξιπαίγνιο),
και το άσχημο το έκανες όμορφο!
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
#7
Καλησπέρα,

Προσπαθώ να αλλάξω την προσωπική εικόνα προφίλ και μου δίνει τις παρακάτω επιλογές:

1.Χωρίς προσωπική εικόνα (Οκ το καταλάβαμε)
2.Επιλογή πορτραίτου από άλμπουμ (αν το επιλέξω μου βγάζει μια λίστα και ένα "nothing to do")
3.Δηλώστε πορτραίτο με URL (Τι φάση? ποιο url? που το βρίσκω?)
4.Αποστολή πορτραίτου (προσπαθώ να ανεβάσω αρχείο jpg . Όχι?? Μου εμφανίζει "Ο κατάλογος για αποστολή συνημμένων δεν είναι εγγράψιμος. Το συνημμένο σας ή το πορτραίτο σας δεν μπορεί να αποθηκευτεί.")

Ευχαριστώ
Reply
#8
[member=3361]Rhaella Targaryen[/member] 

όπως εξήγησα και στο άλλο θρεντ, τα άβαταρ αυτή τη στιγμή δεν λειτουργούν για τα μέλη του φόρουμ. Ο λόγος είναι ότι αλλάξαμε προσωρινά σύνδεσμο και εδώ δεν είναι διαθέσιμες οι εικόνες των προφίλ των μελών. Όταν θα επιστρέψουμε στον παλιό μας σύνδεσμο, όλα θα γίνουν κανονικά όπως πριν και θα μπορούμε να συζητήσουμε για τον τρόπο που ανεβάζει κανείς εικόνα για το προφίλ του. Αυτή τη στιγμή, δεν μπορεί να εμφανιστεί τίποτα.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#9
(07-06-2016, 09:08 PM)nirne link Wrote: [member=3361]Rhaella Targaryen[/member] 

όπως εξήγησα και στο άλλο θρεντ, τα άβαταρ αυτή τη στιγμή δεν λειτουργούν για τα μέλη του φόρουμ. Ο λόγος είναι ότι αλλάξαμε προσωρινά σύνδεσμο και εδώ δεν είναι διαθέσιμες οι εικόνες των προφίλ των μελών. Όταν θα επιστρέψουμε στον παλιό μας σύνδεσμο, όλα θα γίνουν κανονικά όπως πριν και θα μπορούμε να συζητήσουμε για τον τρόπο που ανεβάζει κανείς εικόνα για το προφίλ του. Αυτή τη στιγμή, δεν μπορεί να εμφανιστεί τίποτα.

Η αλήθεια είναι ότι είχα γράψει το παραπάνω πριν δω την απάντηση σου στο άλλο!
Όπως και να έχει ευχαριστώ!
Ενημερώστε μας όταν γίνουν οι αλλαγές !  (rofl)
Reply
#10
Καλησπέρα

έχω σοβαρό πρόβλημα με το λογαριασμό μου! Έχει αλλάξει ο τρόπος που εμφανίζεται το φόρουμ όταν συνδέομαι, δεν μπορώ να κάνω τροποποίηση, όταν απαντώ δεν μου βγάζει βασικές λειτουργίες που είχα πριν στη διάθεσή μου όπως τη δυνατότητα της παράθεσης, του σπόιλερ, της ενσωμάτωσης συνδέσμου ή εικόνας, των εικονιδίων κλπ. Γενικά φαίνεται ότι τίποτα δε λειτουργεί!!! Να ανησυχήσω;;;; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το φόρουμ ή φταίει ο υπολογιστής μου;
Fear cuts deeper than swords
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)