Game Of Thrones - Greek Community
Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Game of Thrones [HBO] (https://agameofthrones.gr/forum-4.html)
+--- Forum: 7η Σεζόν [2017] (https://agameofthrones.gr/forum-28.html)
+--- Thread: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. (/thread-902.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - Tormund - 04-08-2017

Συζήτηση για το 4ο επεισόδιο το οποιο διέρρευσε και πιστεύω οτι κανείς απο εδω μέσα δεν  κατάφερε να κρατηθεί.....

Μαλιστα ειχαν φροντίσει και τα spoil του σεναρίου να μας προιδεάσουν για τον εξτασιασμό συναισθημάτων ο οποιος με διακατέχει απο την στιγμη που τελείωσε η προβολη του επεισοδίου!! (rofl) (rofl)


Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - nirne - 04-08-2017

Να υπενθυμίσω απλώς σε όλους ότι δεν επιτρέπεται η ανάρτηση λινκ για downloading ή streaming του επεισοδίου, όπως επίσης και σπόιλερς από τις διαρροές των σεναρίων.

Κατά τα άλλα, ας ξεκινήσει η κουβέντα ελεύθερα!



Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - dervil13 - 04-08-2017

Δε νομίζω να έχει υπάρξει ξανά ανάλογο μπατζετ. Ανυπομονώ να το δω σε τέλεια ανάλυση. Δεν θέλω να πω τίποτα για να μην σποϊλάρω κατά λάθος κανέναν. Έμεινα σπιτσλες ποτ λέμε και στο χωριό μου


Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - nirne - 04-08-2017

[member=2941]dervil13[/member] , το θρεντ υπάρχει για να συζητηθεί το επεισόδιο. Μπορείς να πεις ό, τι θέλεις γι' αυτό.


Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - dervil13 - 04-08-2017

Το ξέρω αλλά ακόμα κι έτσι είναι κρίμα να το χαλάσω σε κάποιον. Ίσως σε κάποιον απροσεχτο. Δε μου πάει η καρδιά. Αν και έστειλα μια φωτογραφία σε έναν που μου έχει χαλάσει μερικά επεισόδια  (devil) (devil) (devil)


Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - jon13 - 04-08-2017

Απίστευτο επεισόδιο ίσως ότι καλύτερο έχει παιχτεί ποτέ στην τηλεόραση. Φοβερό το μέγεθος του ντρογκον και πως διέλυσε τον στρατό των λάνιστερς. Το όπλο που τελικά ετοίμασαν έδειξε να μην έχει αποτέλεσμα απορώ πως θα σταματήσουν πλέον τους δράκους τι θα σκεφτούν καθώς και με το στρατό τους διαλυμένο και το τζειμι ή νεκρό ή αιχμάλωτο η σέρσει έχει ξεμείνει μόνο με τον εουρον ως σύμμαχο και χωρίς συμμάχους που να διαθέτουν στρατό ξηράς πως θα γυρίσει την κατάσταση...


Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - _Router_ - 04-08-2017

Μόλις είδα ολόκληρο το επεισόδιο και έχω ένα και μοναδικό ερώτημα: πιστεύετε πως τραυματίστηκε σοβαρά ο δράκος; Στεναχωρήθηκα που το γλυκούλικο δρακουλινάκι μας έδειχνε να πονάει πολύ όταν προσπαθούσε να του αφαιρέσει το μεγάλο τόξο.


Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - juanita - 05-08-2017

Ο Ντρόγκον δεν φάνηκε να τραυματίστηκε σοβαρά, άλλωστε το βέλος τον βρήκε κάπου στο φτερό νομίζω...
Αυτός που δεν θέλω να πεθάνει (ακόμα) είναι ο Τζέιμι..., τουλάχιστον να προλάβει να μεταφέρει τα μαντάτα της θεότητας Ολένα στην κακίστρω την Σέρσεϊ...αν και το τελευταίο πλάνο που τον δείχνει να βουλιάζει στον ποταμό λόγω της πανοπλίας του είναι κάπως δυσοίωνο σε συνδυασμό με την ελεγειακή μουσική της σκηνής...






Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - Tormund - 05-08-2017

εγω προσωπικα περιμενα μετα απο τετοια μαχη να πεθανει και καποιος συμαντικος χαρακτηρας,τουλαχιστον ο μπρον ο οποιον δεν ειναι διατεθημενος να πεθανει ποτε απο οτι φαινεται.... (devil) (devil)


Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - _Router_ - 05-08-2017

Και κάπως έτσι θα κάνει φτερά όλο το χρυσάφι που πήραν απο το Highgarden και η Iron Bank θα μείνει με άδεια χέρια για άλλη μια φορά!