Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War.
#1
Συζήτηση για το 4ο επεισόδιο το οποιο διέρρευσε και πιστεύω οτι κανείς απο εδω μέσα δεν  κατάφερε να κρατηθεί.....

Μαλιστα ειχαν φροντίσει και τα spoil του σεναρίου να μας προιδεάσουν για τον εξτασιασμό συναισθημάτων ο οποιος με διακατέχει απο την στιγμη που τελείωσε η προβολη του επεισοδίου!! (rofl) (rofl)
Reply
#2
Να υπενθυμίσω απλώς σε όλους ότι δεν επιτρέπεται η ανάρτηση λινκ για downloading ή streaming του επεισοδίου, όπως επίσης και σπόιλερς από τις διαρροές των σεναρίων.

Κατά τα άλλα, ας ξεκινήσει η κουβέντα ελεύθερα!
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#3
Δε νομίζω να έχει υπάρξει ξανά ανάλογο μπατζετ. Ανυπομονώ να το δω σε τέλεια ανάλυση. Δεν θέλω να πω τίποτα για να μην σποϊλάρω κατά λάθος κανέναν. Έμεινα σπιτσλες ποτ λέμε και στο χωριό μου
Dracarys
Reply
#4
[member=2941]dervil13[/member] , το θρεντ υπάρχει για να συζητηθεί το επεισόδιο. Μπορείς να πεις ό, τι θέλεις γι' αυτό.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#5
Το ξέρω αλλά ακόμα κι έτσι είναι κρίμα να το χαλάσω σε κάποιον. Ίσως σε κάποιον απροσεχτο. Δε μου πάει η καρδιά. Αν και έστειλα μια φωτογραφία σε έναν που μου έχει χαλάσει μερικά επεισόδια  (devil) (devil) (devil)
Dracarys
Reply
#6
Απίστευτο επεισόδιο ίσως ότι καλύτερο έχει παιχτεί ποτέ στην τηλεόραση. Φοβερό το μέγεθος του ντρογκον και πως διέλυσε τον στρατό των λάνιστερς. Το όπλο που τελικά ετοίμασαν έδειξε να μην έχει αποτέλεσμα απορώ πως θα σταματήσουν πλέον τους δράκους τι θα σκεφτούν καθώς και με το στρατό τους διαλυμένο και το τζειμι ή νεκρό ή αιχμάλωτο η σέρσει έχει ξεμείνει μόνο με τον εουρον ως σύμμαχο και χωρίς συμμάχους που να διαθέτουν στρατό ξηράς πως θα γυρίσει την κατάσταση...
Reply
#7
Μόλις είδα ολόκληρο το επεισόδιο και έχω ένα και μοναδικό ερώτημα: πιστεύετε πως τραυματίστηκε σοβαρά ο δράκος; Στεναχωρήθηκα που το γλυκούλικο δρακουλινάκι μας έδειχνε να πονάει πολύ όταν προσπαθούσε να του αφαιρέσει το μεγάλο τόξο.
Reply
#8
Ο Ντρόγκον δεν φάνηκε να τραυματίστηκε σοβαρά, άλλωστε το βέλος τον βρήκε κάπου στο φτερό νομίζω...
Αυτός που δεν θέλω να πεθάνει (ακόμα) είναι ο Τζέιμι..., τουλάχιστον να προλάβει να μεταφέρει τα μαντάτα της θεότητας Ολένα στην κακίστρω την Σέρσεϊ...αν και το τελευταίο πλάνο που τον δείχνει να βουλιάζει στον ποταμό λόγω της πανοπλίας του είναι κάπως δυσοίωνο σε συνδυασμό με την ελεγειακή μουσική της σκηνής...



You Know nothing!
Reply
#9
εγω προσωπικα περιμενα μετα απο τετοια μαχη να πεθανει και καποιος συμαντικος χαρακτηρας,τουλαχιστον ο μπρον ο οποιον δεν ειναι διατεθημενος να πεθανει ποτε απο οτι φαινεται.... (devil) (devil)
Reply
#10
Και κάπως έτσι θα κάνει φτερά όλο το χρυσάφι που πήραν απο το Highgarden και η Iron Bank θα μείνει με άδεια χέρια για άλλη μια φορά!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)