Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
Big Grin Big Grin Big Grin

Ίσως τότε καταλάβαινε ότι κάτι δεν πάει καλά... Tongue

“The bleeding star bespoke the end. These are the last days, when the world shall be broken and remade. A new god shall be born from the graves and charnel pits.”
Reply
Δεν άντεξα άνοιξα το λινκ κ διάβασα [emoji5]
έχω πεθάνει!!!!  πόση φαντασία;;;;
μ άρεσε κ το σχόλιο ενός από κάτω [emoji1] [emoji1] [emoji1]

[Image: e81e4e841352a0caebaa12997b32a4b2.jpg]

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Reply
Δεν ανοίγω νέο τόπικ, αλλά θα παρουσιάσω εδώ

τους  αγαπημένους μου  (λόγω ηθοποίας ) κακούς  της tv σειράς :

[Image: tywin-lannister.jpg]

[Image: jofrey.gif]

αγαπημένους μου  γκρίζους   λόγω παρελθόντος ή συμπεριφοράς :

[Image: 228px-Varys.jpg]

[Image: 01-4.jpg?resize=594%2C369]

[Image: oberyn_zps493b1667.gif]

[Image: alfie_allen_ep05_1570.jpg]

[Image: 000565qz]

[Image: Sandor-Clegane-sandor-clegane-25368584-248-348.jpg]

αγαπημένους μου  καλούς :

[Image: Tyrion_Lannister-Peter_Dinklage.jpg]
Τζον Σνόου, παρότι θεωρώ ότι ο ρόλος του  δεν είναι ο δυσκολότερος, πέτυχε στο εκτός από κυρίαρχο που έχει  να τον κάνει το ίδιο ή παραπάνω αγαπητό απ' τα βιβλία
[Image: ustv_game_of_thrones_series_2_cast_11.jpg]

[Image: hqdefault.jpg]

φυσικά :  [Image: article-2625187-1DBA0F6200000578-443_306x423.jpg]

ΥΓ: ήθελα να βάλω και συμπαθείς  όπως Σαμ, Τόρμουντ  , Στάνις  (δεν ξέρω που να τον κατατάξω!! )
και αντιπαθείς  όπως  Κάτλυν, Μικροδάχτυλος, Λάισα  ,

αλλά θα μάκραινε πολύ η ανάρτυσή μου  κι επίσης προσπάθησα να βάλω μικρές φωτογραφίες, αν βουν μεγάλες  θα τις αλλάξω

ΥΓ2 :  δεν είναι υστερόγραφο  αλλά Bonus :
Show Content
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
"Stannis haters are dead" ή "Stannis haters, he' s dead!!!" ?  Tongue Tongue Tongue

Πλάκα κάνω φυσικά στους φίλους του Στάννις!  Smile
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
Μιας και πριν λίγο μιλούσα για Skid Row σε άλλο θρεντ, πήγα στο UTube και χάζεψα μερικά βίντεό τους. Τι φωνάρα αυτό το παιδί και τι σπάνια εμφάνιση! Και ωραία μουσική η μπάντα!

Μοιράζομαι μια μπαλάντα τους μαζί σας:

https://www.youtube.com/watch?v=xa-y5RjL1vg
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
Εμφανισιακα το παιδι σου, Νιρνε, ραιγκαροφερνει ωραιοτατα!  :o
Αλλά φωνητικά προτιμώ προσωπικά πιο βαθύ ηχοχρωμα.  (blush)



Promise me, Ned...
Reply
Γούστα είναι αυτά. Μ' αρέσει η φωνή του Σεμπάστιαν όπως μ' αρέσουν και πιο βαθιά ηχοχρώματα. Γενικά, εκτιμώ αφάνταστα τους τραγουδιστές που χρησιμοποιούν τις ιδιαίτερες φωνητικές τους δυνατότητες με πολλούς τρόπους και ο τύπος από πάνω το κάνει κατά κόρον. Και δεν μιλάω μόνο για το συγκεκριμένο τραγούδι.

(29-07-2015, 04:44 PM)arwyn link Wrote:Εμφανισιακα το παιδι σου, Νιρνε, ραιγκαροφερνει ωραιοτατα!  :o

Σ' το 'πα, δεν σ' το 'πα;  Tongue
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
(29-07-2015, 03:37 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote:snip
Θέλω να σου κάνω μια πολύ απλή αλλά σημαντική ερώτηση. Μιλάς για την σειρά των βιβλίων ή για την τηλεοπτική σειρά?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
[member=153]Allyria Stark[/member] ,
Quote: Θέλω να σου κάνω μια πολύ απλή αλλά σημαντική ερώτηση. Μιλάς για την σειρά των βιβλίων ή για την τηλεοπτική σειρά?

Εννοείται για την τηλεοπτική σειρά (υπήρχε περίπτωση να μου άρεσε ο Τζόφρι; και στη σειρά ήθελα να του σπάσω τα μούτρα,  αλλά με τρέλαινε η ηθοποία του)
Και νομίζω το ανέφερα:
Quote:
τους  αγαπημένους μου  (λόγω ηθοποίας )

από βιβλία : Άρυς Όουκχαρτ, Μπέλουα, Θλιμμένος Εντ κ.α.  που δεν μου έρχονται τώρα γρήγορα στο μυαλό (εννοείται γράφω τώρα αυτούς  τους αγαπημένους) ίσως και Άσα .
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
(29-07-2015, 07:32 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote:[member=153]Allyria Stark[/member] ,
Quote: Θέλω να σου κάνω μια πολύ απλή αλλά σημαντική ερώτηση. Μιλάς για την σειρά των βιβλίων ή για την τηλεοπτική σειρά?

Εννοείται για την τηλεοπτική σειρά (υπήρχε περίπτωση να μου άρεσε ο Τζόφρι; και στη σειρά ήθελα να του σπάσω τα μούτρα,  αλλά με τρέλαινε η ηθοποία του)
Και νομίζω το ανέφερα:
Quote:
τους  αγαπημένους μου  (λόγω ηθοποίας )
My mistake. Απλώς δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί ο Τyrion ειναι καλος ενω ο Oberyn γκριζος.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)