Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
Quote: Τyrion ειναι καλος ενω ο Oberyn γκριζος
Έχεις δίκιο με την απορία σου. Κανονικά ακόμη και το Τζον θα έπρεπε να τον βάλω "γκρίζο" (δεν ειρωνεύομαι καθόλου) .  Όλοι είμαστε "γκρίζοι" . Εξαρτάται τι δείχνουμε, πότε το δείχνουμε, πώς μας βλέπουν οι άλλοι,  από ποια μεριά  είναι αυτοί που μας βλέπουν κλπ.
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
(29-07-2015, 08:02 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote:Έχεις δίκιο με την απορία σου. Κανονικά ακόμη και το Τζον θα έπρεπε να τον βάλω "γκρίζο" (δεν ειρωνεύομαι καθόλου) .  Όλοι είμαστε "γκρίζοι" . Εξαρτάται τι δείχνουμε, πότε το δείχνουμε, πώς μας βλέπουν οι άλλοι,  από ποια μεριά  είναι αυτοί που μας βλέπουν κλπ.
Το καταλαβαίνω και συμφωνώ αλλα μου φαίνεται παράξενο πως ο Τυριον είναι κάλος αλλα κάποιος που δεν έχουμε δει να κάνει κάτι κακό είναι γκρίζος.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
Βάζω τον Όμπεριν "γκρίζο"  γιατί έχει αυτή τη φήμη.  Εγώ τον πήγαινα πολύ είτε στα βιβλία είτε στη σειρά.
Για Τύριον ,  νομίζω (παρότι  είμαι κατά του υπερπροβλημένου γενικότερα *) ότι ανήκω στο μεγάλο ποσοστό του πλανήτη  που τον "πάνε" . Εχει κι αυτός πολλά  μείον  ως χαρακτήρας  αλλά και πολλά "υπερ συν"  που τα βλεπε κι ο πατέρας του  αλλά δεν παραδεχόταν φανερά...

* πχ ποτέ δεν αγόρασα "Μαρλμπορο"  ,  "Τζόνι Γουόλκερ"  και "Φεράρι" είμαι για Ράικονεν **  κ.α.

** Χάμιλτον είμαι από τότε που ήταν McLaren , όπως και ο Κίμι,  κι ήθελα να συμπληρώσω,  άσχετα όλα αυτά με GoT, Τόπικ, Ποστ,  αλλά  με το μόνο σχετικό  την αρχή της ανάρτησης μου στο Τόπικ,
δηλ.  " παιδιά βοηθήστε με, έχω μπλουζάκι  Winter is comming  αλλά έχει ζέστη,  πώς μπορώ να το φοράω έξω ;!! "
το αντίστοιχο : " βοηθήστε με ,  έχω μπλουζάκι McLaren  και πώς μπορώ να το φοράω  με τέτοια χάλια που έχει γίνει δεύτερη ομάδα απ' το τέλος; !! " 
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
(28-07-2015, 03:56 PM)PinkiePie link Wrote:Δεν άντεξα άνοιξα το λινκ κ διάβασα [emoji5]
έχω πεθάνει!!!!  πόση φαντασία;;;;
μ άρεσε κ το σχόλιο ενός από κάτω [emoji1] [emoji1] [emoji1]

[Image: e81e4e841352a0caebaa12997b32a4b2.jpg]

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πολλά LOL...τρελάθηκα στο γέλιο...

ε ρε Τύριον, έχεις τρελάνει κόσμο....

Αυτό με τη μάνα του όλα τα λεφτά... (rofl) (rofl) (rofl)
Reply
[Image: sharknado-3-grrm.gif]
[Image: martin-in-sharknado3.gif]

(rofl)
[Image: TDkHDHl.gif]
Reply
Έχει πολλή ζέστη,
  είναι καλοκαίρι,
    είμαστε μια φιλόξενη χώρα  και τουριστική!

Μου ανέθεσαν απ' το westeros.gr  να φιλοξενήσω  για ένα διάστημα  κάποιους γνωστούς μας :

[Image: nHh9Hvo.jpg]

Τροπ/ση  λόγω  αντικατάστασης  φωτο από συνημμένο

A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
Χαχαχαχαχα! Πώς τα κανεις βρε Σαντορ!!!!

(rofl)
Promise me, Ned...
Reply
Καλό, Sandor!!!!  Big Grin
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
Δεν ξερω αν υπάρχουν και αλλοι Whovians εδω αλλα βρήκα αυτο https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hph...e=564C5BB9 και είναι τέλειο. Οπότε ειπα να το αφήσω εδώ.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
[member=153]Allyria Stark[/member] ,

δηλ.  το επόμενο "Game of Thrones" , Τζωρτζ Λούκας  και "Stars Game of Star Thrones War" !
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)