Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν
Και το τρολλάρισμα συνεχίζεται... Ελεος...


Show Content




Θα μου πειτε βεβαια, αν δειχνανε κατι πιο ζουμερο, θα σκαγαμε να περιμενουμε πεντε μηνες. Αλλά τόση άνοστη άοσμη ματιούλα;;; Γιατι ρε ΗΒΟ;;;; Thumbs down εικονίδιο γιατι δεν παιζει;;
Promise me, Ned...
Reply
(07-12-2015, 12:51 PM)arwyn link Wrote: Και το τρολλάρισμα συνεχίζεται... Ελεος...


Show Content




Θα μου πειτε βεβαια, αν δειχνανε κατι πιο ζουμερο, θα σκαγαμε να περιμενουμε πεντε μηνες. Αλλά τόση άνοστη άοσμη ματιούλα;;; Γιατι ρε ΗΒΟ;;;; Thumbs down εικονίδιο γιατι δεν παιζει;;
Μα τότε πάει το σασπένς. Αλλα η εικόνα της Νταινέρυς έχει θάλασσα στο υπόβαθροή μου φαίνεται; Η θάλασσα δεν αρέσει στους Ντοθράκι, οπότε είναι μάλλον παράξενο.
She was his most trusted counsellor and his right hand
Reply
Quote:Μα τότε πάει το σασπένς. Αλλα η εικόνα της Νταινέρυς έχει θάλασσα στο υπόβαθροή μου φαίνεται; Η θάλασσα δεν αρέσει στους Ντοθράκι, οπότε είναι μάλλον παράξενο.

για ποτάμι το κόβω

edit: Διορθώθηκε ο κώδικας - mod
Arthur: And now it begins.
Eddard: Nowy tends Big Grin
Reply
Φωτογραφία του Μπραν της 6ης σεζόν!
[Image: 5c6703488665ddac4654b9dcd1a475b0.jpg]
[Image: TDkHDHl.gif]
Reply
Πολύ μεγάλωσε αυτό το παιδί!!!!
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
Έτοιμος για κατάταξη στον Στρατό θα είναι, ενώ στα βιβλία είναι 10 ετών νομίζω;! Smile Smile Smile
I am the God of tits and wine - Tyrion Lannister
Reply
Το παιδί  ξαναομόρφυνε !!

Και σαν φωτογραφία,  ελπιδοφόρα ! βγήκε απ' την τρύπα στον ήλιο!
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
Κουρεύτηκε πάντως, βάζοντας ένα τέλος σε όλες τις θεωρίες που τον ήθελαν να έχει μαλλί αλά Ταρζάν στη σεζόν #Ν.[Image: brannie.jpg]
She was his most trusted counsellor and his right hand
Reply
(29-12-2015, 02:01 PM)Alysanne Targaryen link Wrote: Κουρεύτηκε πάντως, βάζοντας ένα τέλος σε όλες τις θεωρίες που τον ήθελαν να έχει μαλλί αλά Ταρζάν στη σεζόν #Ν.

[Image: brannie.jpg]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

(Α ρε Φρέντι τεράστιε. ζεις!!!!)
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
[member=3233]Alysanne Targaryen[/member] ,
ακομα ένα +  !!
πολύ γέλιο η φωτο!!!
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)