Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
[member=3251]Muaddib[/member] ,
αν και πάτησα το κλικ με επιφύλαξη,  ήταν πράγματι πολύ καλό!  +
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
[move] Quiz                                          Quiz                                  Quiz                                            Quiz  [/move]

Βρείτε το  λάθος :

[Image: 4e893958c20c4896975c584ba6fd5d02.png]

Μου θύμισε , ως προς την υποδοχή [b]*[/b] ,  Charlie Chaplin :  "the great dictator  benzino napaloni arrives"

[Image: 3afee06d1fb24445ac9d9429a87ca363.png]
[Image: hqdefault.jpg]

https://youtu.be/VXQv-6CXf1g 

*  και μόνο αυτό
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
[member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]

Υποθέτω πως κάτι δεν πάει καλά με το χαλί .....  Tongue Tongue Tongue
“The bleeding star bespoke the end. These are the last days, when the world shall be broken and remade. A new god shall be born from the graves and charnel pits.”
Reply
(15-11-2016, 01:13 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote:[move] Quiz                                          Quiz                                  Quiz                                            Quiz  [/move]

Βρείτε το  λάθος :

[Image: 4e893958c20c4896975c584ba6fd5d02.png]


Ε ρε και να κατέβαινε ο Joffrey Baratheon από το αεροπλάνο...  (rofl)
Reply
[member=3000]Dragonlord[/member] ,
Quote:  Ε ρε και να κατέβαινε ο Joffrey Baratheon από το αεροπλάνο...     
Η Σέρσεϊ  θα είχε πιο ενδιαφέρουσα αντίδραση  καθώς και σκέψεις ...  (ο Τζόφρεϊ  δε θα 'χε καθόλου σκέψεις - δυσκολεύομαι να φανταστώ ένα POV δικό του)
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
https://www.youtube.com/watch?v=S_EuNmQOpbw

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Arthur: And now it begins.
Eddard: Nowy tends Big Grin
Reply
[member=3251]Muaddib[/member]  + για το βίντεο που ανακάλυψες,
το ψηφίζω ως μια απ' τις καλύτερες διαφημίσεις της δεκαετίας ,  άκρως επίκαιρο , από οικολογικό -  GoT  ,
και ο τύπος κατ' εμέ αξιζει ένα Όσκαρ ηθοποίας ,  για τον λίγο χρόνο που έπαιξε.
Έξυπνο, με πολύ γέλιο ... 
οι "σχεδιαστές" του  παίρνουν "Άριστα" !

ΥΓ: Επίσης κι η τελευταία σκηνή πολύ καλή ...    λέτε να περάσει ωραία    η σέπτα με τον Μάουντεν  :o 

ΥΓ2 : Τελικά ίσως ,  με πολλές υπερβολές,  η σύχρονη εποχή  θα ονομαστεί απ' τους ιστορικούς  ως
"Εποχή Μάρτιν" ή "Εποχή GoT" !  αφού ιδέες και εφαρμογές κινούνται γύρω απ' αυτό (βιβλία και σειρά GoT) . 


Τροπ/ση:  Έχω να ακούσω , παρότι κάνω ανακύκλωση, πολλά "shame" ... 
Τροπ/ση2: Έχω να δω πόσες φορές το βίντεο... (κ α τ α π λ η κ τ ι κ ό)

[Image: abb17f64d6574bf497a3a6784af7fdd0.png] [Image: 84df4a779ed6449ea6f3e458c6456d63.png]  [Image: f15022e3678a42289dd16b7a4f44d273.png]

τροπ/ση3η:  [member=2820]odykal[/member] , υπόσχομαι ότι θα σχολιάσω πάνω σε αυτά που έγραψες αλλά πρώτα θα τα διαβάσω με την ησυχία μου και με διαύγεια πνεύματος (που δεν την έχω τώρα)  γιατί ... έχεις γράψει "βιβλίο"!!
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
H πραγματική Θεωρία R+L=J
Show Content
Arthur: And now it begins.
Eddard: Nowy tends Big Grin
Reply
( [member=3251]Muaddib[/member] ) 
Quote:  H πραγματική Θεωρία R+L=J 

Έλα, φίλε!!! (τώρα που το διαβάζω , το "έλα, φίλε"  διαβάζεται με πολλούς τρόπους ...  εννοώ τι ξενέρα ήταν αυτή, πάω να δω κι εγώ τι νέο υπάρχει και ...  Οκ, μου έμεινε το χαμόγελο  ως προς τη διαστροφική φαντασία  - Τι μυαλά το φαντάστηκαν ...  * )

* (τροπ/ση)  δεν εξαιρώ τον εαυτό μου

τροπ/ση 2η: και μου κάνει εντύπωση στην αρχή, ότι η γνωστή πλέον θεωρία ήταν σε Sp! κι αναρωτιόμουν γιατί!!

τροπ/ση3η : Προσωπικά τον
Show Content
τους "πάω" ως χαρακτήρες.
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply
https://www.youtube.com/watch?v=BEG-ly9tQGk
Τι κανει ο άθρωπας!!!!!  (cool)
ετσι λοιπόν  πέτυχε ο Ραμσει τον Ρίκον.
Arthur: And now it begins.
Eddard: Nowy tends Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)