Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αντιδράσεις στο Δέκατο Επεισόδιο του 5ου Κύκλου
#29
(15-06-2015, 06:57 PM)Neige link Wrote: Παρότι ήξερα διαβάζοντας το forum για τη δολοφονική επίθεση σε βάρος του John δε σας κρύβω πως έκλαιγα με μαύρο δάκρυ εκείνη την ώρα .............. Με έχει προβληματίσει πολύ η δήλωση του πως ο ρόλος του τελείωσε κι ελπίζω πως έχετε δίκιο όσοι γράφετε πως ο Γιάννης ο Χιονιάς πέθανε αλλά θα επανέλθει ως Ταργκάριεν από τα χεράκια της κόκκινης ιέρειας ............. Μακάρι να γίνει έτσι γιατί πραγματικά δεν έχει μείνει ήρωας (πέρα από τις κόρες Σταρκ) για τον οποίο να με ενδιαφέρει να παρακολουθήσω τη σειρά, ειδικά η Νταινέρις στο στομάχι μου κάθεται, πιο ενδιαφέρουσα βρίσκω την ερωτική ιστορία της Μισάντει και του Γκριζοσκώληκα ............. ειδικά με το γεροντοέρωτα του Μόρμοντ ξερνάω ..............

Το ίδιο θα έγραφα και εγώ! Παρόλο που μόλις τελείωσε το επεισόδιο (δεν ήθελα να το δω live, γιατί δε θα καταλάβαινα και πολλά πράγματα με τα αγγλικά που ξέρω) έψαξα να βρω τη σκηνή της δολοφονίας του (ήξερα από τα βιβλία τι θα του συμβεί) και είδα μόνο ποιος του έριξε τη πρώτη μαχαιριά, όταν είδα το επεισόδιο, έβαλα τα κλάματα την στιγμή που τον μαχαίρωσαν... Βέβαια είχα αρχίσει να συγκινούμε από τη στιγμή που ο Davos κατάλαβε ότι η Συρίν δεν ζει...
[Image: TDkHDHl.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Αντιδράσεις στο Δέκατο Επεισόδιο του 5ου Κύκλου - by marialulu - 15-06-2015, 07:08 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 19 Guest(s)