Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War.
#51
Γκρινιάζω στη σελίδα στο Fb γκρινιάζω κι εδώ  ... Ναι ωραία τα εφέ, κλαπ κλαπ κλαπ  (clap) (clap) (clap)  αλλά ρε παιδιά εμένα μου λείπει το συναίσθημα που  μου έβγαζε η περσινή χρονιά ή  κάποια επεισόδια από τις  παλιότερες, βλέπε π.χ. Hardhome.


Είναι που είναι λιγότερα τα επεισόδια  όταν παρεμβάλλουν κάτι σκηνές όπως  τα χαζογελάκια μεταξύ Μισάντει και Νταινέρις σχετικά με το τι έγινε με το  Γκριζοσκώληκα  πλέον με τσαντίζουν και θέλω ουσία κι εξέλιξη. 


Δε θα σταθώ στην τηλεμεταφορά αλλά δε μπορώ να μη  σχολιάσω τον Ράμπο το πρώτο αίμα λέγε με και Μπρον που ανενόχλητος βγάζει το υπερόπλο  κι όλοι οι Ντοθράκι  τρέχουν με ξέπλεκες  κοτσίδες  χωρίς  να τον πειράζουν!  (envy)


Όσο περίμενα τις Στάρκικες επανενώσεις τόσο με απογοητεύουν  ... Άρυα-Νυμέρια, Μπραν-Σάνσα, Άρυα-Σάνσα και Μπραν-Αρυα  πιο κρυόκωλοι πεθαίνεις, έλεος!!! Εντάξει ρε τρίματο πουλί  δείξε ΚΑΤΙ, αφού η Μήρα δεν τον άρχισε στα χαστούκια πάλι καλά γιατί εγώ έριχνα μπινελίκια σκεφτόμενη ειδικά το θάνατο του Χόντορ, το μοναδικό  επεισόδιο που ακόμα και  τώρα με αναστατώνει τρομερά ...
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - by Neige - 08-08-2017, 11:36 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)