Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 5 χαρακτήρων από GoT
#29
[member=3468]Kryptiae[/member] ,
κι εγώ στην αρχή είχα μεγάλο πρόβλημα ειδικά όταν ήθελα να ανεβάσω από αρχείο μου. Πηγαινα στα συνημμένα  κι έπρεπε να μικρύνω τα αρχεια γιατί δεν τα έπαιρνε  κι αργότερα είχε θέμα και με τα συνημμένα. Λοιπόν από ιντερνετ  αφού πατήσεις την εικόνα  κάνεις "αντιγραφή τοποθεσίας"  και το βάζεις ανάμεσα στο εικονίδιο  [Image: 851fc5b1ebe74a17bb2b6264b09cc392.png] .  Αν θέλεις από δικά σου αρχεία, εδώ έχω ευχαριστήσει τη nirne που μου το πρότεινε, κατεβάζεις ένα πολύ μικρο πρόγραμμα από ιντερνετ το 'Lightshot"  το ανοίγεις και σε οδηγεί πανεύκολα (πατάς "PrtSc" στον Η/Υ ,  τσεκάρεις όποια επιφάνεια και όσο θέλεις  και  είτε το κάνεις αποθήκευση  είτε το αποστέλεις στην ομώνυμη σελίδα, που ανοίγεται αυτόματα,  και από κει  κάνεις την ίδια διαδικασία  όπως ανέφερα στην αρχή ) .
Πάντως με την τύπισσα δεν τρελάθηκα  κι ούτε μπορώ να πω ότι έχω τρελαθεί με καμία απ' το GoT, η Σάνσα είναι όμορφη κι αυτό είναι σχετικό ,  αλλά και πάλι δεν τρελαίνομαι.  αν έπαιζε πχ η Rachel Weisz
Show Content

Τροπ/ση:  Επίσης όταν θέλεις να συμπληρώσεις ένα μνμ  ,  δε χρειάζεται να γράψεις νέο, δεύτερο,  κάνεις τροποποίηση,  ακόμη κι αν περάσουν χρόνια (αλλά τότε ποιος θα το δει ;  γιατί θα πρέπει να έχει κάποιος κάποιο λόγο να ξαναδιαβάσει τα παλιά ή και το αντίθετο:  να μην έχει λόγο και να ξεσκονίζει τις σελίδες ) .
Τελευταία, με έχω παρατηρήσει,  σχεδόν δεν υπάρχει μνμ  που δεν έχω κάνει τροποποίηση (κυρίως για ορθογραφικούς λόγους,  κάνω τακτικά αναγραμματισμό λέξεων)
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Top 5 χαρακτήρων από GoT - by nirne - 11-04-2013, 10:56 AM
Απ: Top 5 χαρακτήρων από GoT - by SANDOR CLEGANE - 23-08-2016, 06:25 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)