Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ΕΡΩΤΗΣΗ] Τι απέγινε ο τρίτος δράκος της Καλήσι;
#4
(18-06-2014, 02:15 PM)nirne link Wrote:O τρίτος δράκος της γυρίζει από δω κι από εκεί ελεύθερος κι ωραίος!  ;D
Δεν έχει πάθει τίποτα πάντως, αν αυτή είναι η ερώτησή σου!  Smile
(18-06-2014, 02:24 PM)Fixxxer link Wrote:[quote author=isklikas link=topic=10392.msg12553#msg12553 date=1403100389]
Δε ξέρω μήπως αυτό ταίριαζε ως κομμάτι της γενικής συζητήσης για το "The Children", αλλά στο επεισόδιο 10, είδαμε την Καλήσι να δένει τους 2 δράκους της. Ο τρίτος τι απέγινε; Θα μου άρεσε άμα μου έλεγε κάποιος που έχει διαβάσει τα βιβλία, εκτός και άμα κάνει κάτι τεράστιο spoil.  Smile

Βασικα να πουμε οτι ειναι ο πρασινος δρακος (Rhaegal), ο λευκος δρακος (Viserion) και οχι πορτοκαλι και ο μαυρος δρακος (Drogon)...
O Drogon βρισκεται καπου και περιπλανιεται αλλα σε καποια φαση γυριζει στη Meereen παρακατω μπορω να σου πω αλλα δεν ξερω αν θεωρειται μεγαλο spoil...

Show Content
[/quote]

Με καλύψατε και οι δύο, σας ευχαριστώ πολύ. Εντάξει δεν είναι και κανένα τεράστιο spoiler Smile Στο μεταξύ αναρωτιόμουν άμα προλάβαινα να διαβάσω τα βιβλία προτού ξεκινήσει η σειρά, αλλά έχω ακούσει ότι μερικά παραείναι μεγάλα. Τι λέτε αξίζει; Είμαι φαν του να διαβάζω βιβλία απλά μήπως είναι αργά, μιας και έχω ήδη δει 4 σειρές;
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: [ΕΡΩΤΗΣΗ] Τι απέγινε ο τρίτος δράκος της Καλήσι; - by isklikas - 18-06-2014, 02:33 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)