Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Η γωνιά της Team!Rhaegar
-  Πάρα πολλές φορές  στα γραφόμενά σου,  [member=194]nirne[/member] ,  είναι σα να μου διαβάζεις τις σκέψεις μου και τις εκφράζεις ή αλλιώς  σα να βλέπω τον εαυτό μου σε άλλο πρόσωπο και σώμα!
Έτσι και τώρα : 
Quote:  Ο έρωτας για μένα ...  επειδή απλά ήταν άνθρωπος και αγάπησε πολύ   
Συμφωνώ επίσης  και για : 
Quote: Το μόνο πρόβλημα για μένα θα είναι ότι η ιστορία δεν θα είναι τόσο ενδιαφέρουσα, αν το όλο κίνητρο ήταν απλά και μόνο ο έρωτας. 
  αλλά μόνο απ'  τη μεριά  του  τι θα ήθελα εγώ , δηλ.  υποκειμενικά  για την πάρτι μου.  Γιατί  για τους απέξω  η οποιαδήποτε "ιστορία" λόγω έρωτος  είναι μπανάλ  και πολλές φορές αδικαιολόγητη ή και αδιάφορη,    αλλά για τον παθόντα (ερωτευμένο)  είναι ο κόσμος όλος ...

- Για : 
Quote: Ούτε πρόκειται γι' αυτό το λόγο να τον βάλω ίσα κι όμοια με τον Ράμσεϊ και το Βουνό, όπως κάνουν άλλοι...
Εδώ, εξεπλάγην!!  Πώς είναι δυνατόν; Ουτε ο Ρόμπερτ Μπαράθυον  δε θα το είχε διανοηθεί αυτό...
Αν όντως το έκαναν αυτό "άλλοι" ,  σίγουρα ήταν μια υπερβολική υπερβολή για να υποστηρίξουν τα επιχειρήματά τους.

[member=396]arwyn[/member],  για
Quote:  ατυχο-βλαμμενο. 
:
με το πρόσωπο ανέκφραστο (εγώ),  γιατί είμαι τόσο κουρασμένος ,  που γέλασα  εγκεφαλικά!!!  ( "γηράσκω αεί διδασκόμενος",  μερικά πράγματα σε εκπλήσουν όταν σου συμβαίνουν για πρώτη φορά,  έτσι τώρα κι εγώ )


A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Η γωνιά της Team!Rhaegar - by arwyn - 25-07-2015, 08:51 AM
Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - by SANDOR CLEGANE - 16-10-2015, 06:33 PM
Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - by K. - 09-12-2015, 08:29 AM
Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - by K. - 10-12-2015, 11:52 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)