Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Η γωνιά της Team!Rhaegar
[member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]  xaxaxaxa

μ΄άρεσε το πριν και το μετά!

Προς ενημέρωση του κοινού μας, είμαι μάλλον μαλακοπυρηνική αντι-Ρόμπερτ. Δεν πιστεύω ότι ήταν ο χειρότερος άνθρωπος του κόσμου, φυσικά, είχε και τα καλά του, αλλά εγώ ως γυναίκα δεν θα μπορούσα ποτέ να είμαι μαζί του. Πολύ πιοτί, πολύ απιστία, κανένα σεβασμό στις γυναίκες (και τα παιδιά του), πολύ βαρβαρότητα γενικώς. Ήταν λιγάκι σαν... άνθρωπος των σπηλαίων για μένα. Κατανοώ ότι νόμισε πως του έκλεψαν τη γκόμενα, αλλά ας πρόσεχε στην τελική. Στο Τουρνουά του Χάρρενχαλ, αντί να φλερτάρει και να προσέχει το κορίτσι, έκανε διαγωνισμό ρούκλας με τον Λόθστον (αυτός δεν ήτανWink. Μετά ποιος του φταίει; Άσε που δεν ήταν και τόοοοοσο συναισθηματικός όσο διατεινόταν. Του είχαν κλέψει τη γυναίκα που υποτίθεται ότι αγαπούσε, πολεμούσε δήθεν για να την πάρει πίσω και στο μεταξύ, περνούσε μία μία ή και όλες μαζί τις πόρνες στο πορνείο στο Πέτρινο Σεπτ όπου κρύφτηκε για να μην τον βρει ο Κόννινγκτον.  Ε μα!  |(

Ο ανταγωνιστής του από την άλλη... ό, τι θα μπορούσε να ζητήσει μια γυναίκα: όμορφος, μορφωμένος, έξυπνος, του καθήκοντος, δεν ξοδευόταν από δω κι από κει στα πορνεία, δεν έσπερνε μπάσταρδα σ' όλο το βασίλειο, δεν ήταν αλκοολικός, ήταν μουσικός (ανέβαινε στη σκηνή με την κιθάρα του... ε, με την άρπα του και ξεσήκωνε τα πλήθη!  (inlove) ). Ε, νομίζω τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, τι άλλο να πεις;
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Η γωνιά της Team!Rhaegar - by arwyn - 25-07-2015, 08:51 AM
Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - by nirne - 08-12-2015, 03:09 PM
Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - by K. - 09-12-2015, 08:29 AM
Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - by K. - 10-12-2015, 11:52 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)