Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War.
#16
[Image: Qf5HHg4HR-CV9JKuvcgk7Q.png]
Ο Jaime σε φαση "we can hold them off" και μετα
[glow=red,2,300][Image: gubjLALURRauI1KQ3qN7cw.png][/glow]
(06-08-2017, 07:34 PM)Σιέρα link Wrote: Μήπως ο Μπραν γίνεται  κακος? Πρώτα θυμίζει στην Σάνσα τον βιασμό της μετά αποχωρίζεται με την Μήρα τόσο ψυχρά...Λέτε να τον έχει κάνει γουαργκ ο Μπλαντρέηβεν? Είναι πολύ τρομακτικό και ούτε η Άρυα ούτε η Σάνσα φαίνονται άνετα μαζί του.
Αν και δεν μπορω να μιλησω με στοιχεια μου φαινεται απιθανο γιατι αυτο θα σημαινε πως εχει καποιον αποτερω σκοπο αλλα τον βλεπουμε πως επιστραφει στο γουιντερφελ.Η συμπεριφορα του πιστευω πως "δικαιολογειται" λογω της δυναμης που απεκτησε ξαφνικα.
(06-08-2017, 07:34 PM)Σιέρα link Wrote: Όσο ρεαλιστικό ήταν η Μπριέν να νικήσει τον Σάντορ, τόσο ρεαλιστικό είναι η Άρυα να νικήσει την Μπριεν. Λογικά στο επόμενο επεισόδιο θα έχουμε τον Γκοστ να νικάει τον Ντρόγκον.
Συμφωνω απολυτα, οταν η Μπριεν νικησε τον [member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]  τον νικησε με το να να τον πεταξει απο τον γκρεμο!!! και τοτε ακομα δεν πεθανε ο θεοςςςς...σε ενα προς ενα μαχη αποκλειετε να κερδιζε η Μπριεν.
Αν η Μπριεν εβαζε ολοκληρο το ταλεντο της στην μαχη σιγουρα θα την κερδιζε την Αρυα...Παρολα αυτα η σκηνη ηταν τελεια!!!
(06-08-2017, 07:34 PM)Σιέρα link Wrote: Επική η σκηνή όπου ο Τζέιμυ πάει κόντρα στον Ντρόγκον ή μήπως πήγαινε για την Ντάνυ?
Θέλω πολύ να δω το επόμενο επεισόδιο όπου θα έχουμε την αντίδραση της Ντάνυ αφού είναι η πρώτη φορά που βλέπει από κοντά τον δολοφόνο του μπαμπά της.
Ειμαι 100% σιγουρος πως πηγαινε για την νταινερης σκεφτομενος οτι ετσι θα τελειωναν ολα μια και καλη.
Πιστευω πως υπαρχουν δυο τροποι να εξελιχτει το θεμα Νταινερης-Jaime ενα ειναι αυτο που θες να γινει [member=157]Σιέρα[/member]  δλδ το να τον αντιμετωπισει η νταινερης το οποιο δεν ξερω πως θα καταληξει, το πιο πιθανο θα ειναι να παρεμβει ο τυριον και να τον κρρατησουν ζωντανο.
Ο αλλος τροπος που θα μπορουσε να εξελιχθει ειναι να φυγει η νταινερης λογο του πληγωμενου Ντρογκον που θα θελει αμεση φροντιδα.
Το επεισοδιο ηταν καταπληκτικο!!! και αγαπημενη μου σκηνη ειναι οταν ο Jaime λεει οτι μπορουν να τους κρατησουν-νικησουν και εμφανιζετε η νταινερης με τον ντρογκον και τους κανουν ολους και ολα στα καρβουνα  ]Smile (rofl)
zaldrīzes buzdari iksis daor
A Dragon is not a slave


Πηγη:https://lingojam.com/EnglishtoValyrianTranslator
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - by TeamD - 06-08-2017, 09:18 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)