Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War.
#43
Πρώτη φορα στο forum, μου αρεσει που βλεπω αποψεις και πραγματα που ουτε καν ειχα στο μυαλο μου και εχω να σχολιασω και εγω καποια πραγματα.

Καταρχας για το επεισοδιο ηταν ενα απο τα καλυτερα της σειρας για μενα. Γενικα φαινεται απο την αρχη της σεζον οτι βιαζονται να το τελειωσουν, τα γεγονοτα τρεχουνε πολυ πιο γρηγορα απο οτι μας ειχαν συνηθησει πχ o jon απο το winterfell φτανει μεσα σε ενα επεισοδιο στο dragonstone ενω σε προηγουμενες σεζον θα χρειαζοτανε 2-3 επεισοδια minimum. Το μονο πραγμα που καθυστερει ειναι οι white walkers που ειναι πιο αργοι και απο το θανατο και πιστευω οτι θα τους ξαναδουμε στο τελευταιο επεισοδιο της σεζον.

Επισης καποιες πρoσωπικες προβλεψεις για το επομενο επεισοδιο, κατα 99% ο Jaime θα πιαστει αιχμαλωτος (ΞΑΝΑ) και ο tyrion θα προσπαθησει να πεισει την dany να μην τον εκτελεσει αλλα θα αποτυχει ,πολλοι πιστευουν οτι θα την προδωσει κιολας.(Ισως η dany προσπαθησει να διαπραγματευτει με cercei). Κατα την αποψη μου ο varys  θα ειναι αυτος που θα την προδωσει, μας εχουν δωσει ηδη δυο μηνυματα πρωτα στο δευτερο επεισοδιο οπου αρνειται να ορκιστει πιστη στην  Dany και με την Red woman οπου μας προιδεαζει για το θανατο του στο westeros πιστευω λογω της προδοσιας.

Στον βορρα τωρα ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο bran/κορακι οπως θελετε πειτε τον  Tongue δεν αποκαλυπτει την διπροσωπια του Littlefinger, πιστευω οτι στο επομενο επεισοδιο θα κανει κατι το απροβλεπτο πριν γυρισει ο Jon,4 επεισοδια τωρα ειναι ολο γελακια και υπονοιες και υπαρχει λογος που ζει ακομα.
Αυτα απο μενα!!

WINTER IS HERE
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 4ο- The Spoils Of War. - by jimas22 - 07-08-2017, 11:49 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)