Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 5ο - Eastwatch
#13

Το επεισόδιο πάντως είχε γέλιο…


Ο Μπρον και ο Τζέιμι μετά τη στολή του Σούπερμαν και τον προστατευτικό μανδύα του Harry Potter  ανακαλύπτουν τον super αναπνευστήρα και τα super Luigi βατραχοπέδιλα. Η μαγεία στο westeros συνεχίζεται…

Η Σερσει συνεχίζει το θα κατατρωπωσουμε τους εχθρούς μας απτόητη  παρόλο ο Jamie ισχυρίζεται πως οι Ντοθρακοι έκαναν πάρτυ πάνω από τα πτώματα τους. Να δείτε που αν υπήρχε όσκαρ για καλύτερο καρτούν της χρονιάς θα το κέρδιζαν και οι δυο…

Τραγουδάκι: δυο αδελφάκια είμαστε, δυο αδέλφια αγαπημένα, Σερσει λεν εμένα και Jamie εμένα….


Η Ντανυ αποβλακωθηκε ?

τραγουδάκι: σήμερα, πρωτογνώρισα τη χαρά, χτύπησε η καρδιά μου πιο δυνατά…??και ξανά εμπιστεύεται τα σχέδια του Τυριον. ?
Για να μη χάσει τον Τζον συμφωνεί να φέρουν ένα νεκροζώντανο στο westeros WTF? για να πείσει την Σερσει για εκεχειρια τι στιγμή που την νικάει κατά κράτος… επίσης και χρονικά κάνει νόημα γιατί είναι δίπλα το τείχος θα πεταχτούν μια στιγμή να φέρουν ένα ζόμπι πίσω και ΑΝ ΔΕΝ σκοτωθούν, θα γυρίσουν να της το δείξουν, ενω στον ίδιο χρόνο ο Τζον δεν μπορεί να περιμένει την Ντανυ να πάρει το kings landing. τώρα τραβάω μαλλί τώρα!!!

και όχι μόνο πείθεται η Ντανυ, που σε λίγο τυφλωμένη από έρωτα δεν θα ξεχωρίζει τον Ντρογκο από το Τζορα, αλλά η όλη κομπανία ρισκάρει τις ζωές της για να δείξει ένα ζόμπι στη τελειωμένη Σερσει... 

να μην ξεχάσω,  ο Ντρογκο ανακάλυψε τον πατέρα του.

Τζον: Ντρογκο…

Ντρογκο: πατέρα!!!

O Τζεντρι περίμενε όλα αυτά τα seasons για να γυρίσει ο Davos να τον πάρει ? Να τον πάει που; ??? Και δεν το είχε παρατήσει τόσα seasons, αλλά είχε έτοιμη και τη βαλίτσα; υπόσχεση αρραβώνα είχαν; Λέτε να άκουγε κρυφά Άννα Βισση: αυτός που περιμένω…αυτός…αυτός….

Ο μόνος που είναι ακόμα με τα καλά του είναι ο Tormoud ???αν και όταν τα φτιάξει η Ντανυ με τον Τζον η ατάκα του θα έχει ακόμα πιο γέλιο…

Ποια από τις δυο; Αυτή που….τον αδελφό της η αυτή που… τον ανιψιό της;

Τραγουδάκι: αν είναι η αγάπη αμαρτία θα βγω να το φωνάξω με λατρεία….

Ενα δίλημμα απλώνεται πάνω από το westeros.
Reply


Messages In This Thread
Επεισόδιο 5ο - Eastwatch - by nirne - 13-08-2017, 09:49 PM
Απ: Επεισόδιο 5ο - Eastwatch - by summer - 14-08-2017, 09:56 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)